24 червня о 20:54 Олександр Снітко
90' +4

Думітреску отримав жовту картку на лаві запасних.

24 червня о 20:53 Олександр Снітко

Румуни штурмують штрафний майданчик України. Трубін двічі вдало зіграв на виході.

24 червня о 20:52 Олександр Снітко
90' +1

Ваната після цієї штовханини вилучили. Саме він був ініціатором.

24 червня о 20:51 Олександр Снітко
90'

Албу отримав жовту картку після штовханину у штрафному майданчику

24 червня о 20:49 Олександр Снітко
89'

ГООООООООООООООООООЛ!

Брагару увійшов у штрафний майданчик, пройшов вздовж лицьової лінії, віддав пас на Ваната у воротарський майданчик, м'яч влучив у ногу Діана та залетів у ворота!

24 червня о 20:48 Олександр Снітко
88'

Небезпечно!

Дальній удар у виконанні Попеску - м'яч пролетів над поперечиною. Зовсім трохи не вистачило влучності.

24 червня о 20:46 Олександр Снітко
85'

Подвійна заміна у складі України: Очеретько замість Бондаренка, Желізко замість Бражка.

24 червня о 20:45 Олександр Снітко
85'

НЕБЕЗПЕЧНО!

Бражко віддав класний пас на Ваната, нападник пробив з близької відстані - воротар парирував.

24 червня о 20:42 Олександр Снітко
82'

Дві заміни у румунів. Чімпану вийшов замість Скретчу, Поп - замість Ліксандру.

24 червня о 20:40 Олександр Снітко
80'

Бондаренко з лінії штрафного майданчика намагався вдарити у дальній кут воріт - захисники заблокували.

24 червня о 20:39 Олександр Снітко

Українці насідають на ворота румунів. М'яч майже не переходить на половину поля синьо-жовтих.

24 червня о 20:37 Олександр Снітко
77'

В'юнник замінив Кащука у складі збірної України.

77'

Вівчаренко завдав удару здалеку - набагато вище воріт.

24 червня о 20:36 Олександр Снітко
76'

Батагов помилився в центрі поля, віддавши неточну поперечну передачу. Кащук зупинив контратаку румунів правильними діями у відборі.

24 червня о 20:34 Олександр Снітко
75'

Ванат прострілив вздовж воріт - воротар забрав м'яч.

74'

Після розіграшу кутового ніхто з українців не зміг завдати удару, хоча були у хороших позиціях.

24 червня о 20:29 Олександр Снітко
68'

Заміна у складі збірної Румунії. Бирлиджа вийшов замість Марковича.

24 червня о 20:28 Олександр Снітко
68'

Заміни у складі України: Ванат замість Сікана, Брагару замість Криськіва.

24 червня о 20:27 Олександр Снітко
67'

Бражко пробив головою після навісу з кутового - повз ворота

24 червня о 20:23 Олександр Снітко
63'

Сікан з меж штрафного майданчика зробив чи то простріл, чи пробив в дальній кут - м'яч прокотився поруч зі штангою.

24 червня о 20:22 Олександр Снітко
62'

Небезпечно!

Маркович прийняв м'яч у штрафному майданчику по центру, але, на щастя, пробив повз ворота!

24 червня о 20:18 Олександр Снітко
57'

Подвійна заміна у складі збірної Румунії: замість Мунтяну вийшов Албу, замість Петрила вийшов Попеску.

24 червня о 20:17 Олександр Снітко
56'

Судаков пробив метрів з 18-ти - румунський голкіпер ліквідува небезпеку.

56'

МОМЕНТ!

Сич з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, Сікан випередив опонента та пробив - м'яч влучив у поперечину!

24 червня о 20:16 Олександр Снітко
55'

Кащука отримав м'яч на правому боці штрафного майданчика, змістився в центр та пробив - захисник заблокував.

24 червня о 20:14 Олександр Снітко
54'

Судаков обіграв опонента та прострілив з лінії штрафного майданчика, голкіпер зіграв на перехопленні, ніхто з українців не зміг зіграти на добиванні.

24 червня о 20:13 Олександр Снітко
52'

Бондаренко відпасував у штрафний майданчик на Кащука, той намагався прострілити вздовж воріт, але захисник у падінні перехопив м'яч.

24 червня о 20:11 Олександр Снітко
51'

Бражко завдав удару з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

24 червня о 20:10 Олександр Снітко
49'

Судаков зробив сильний навіс у штрафний майданчик, однак ніхто не зміг пробити по воротах.

24 червня о 20:08 Олександр Снітко
48'

Сич з меж штрафного майданчика прострілив вздовж воріт - захисник вибив м'яч на кутовий.

24 червня о 20:07 Олександр Снітко
46'

24 червня о 19:49 Олександр Снітко
45' +2

Судаков завдав удару здалеку - повз ворота.

24 червня о 19:48 Олександр Снітко

Компенсовано 3 хвилини

24 червня о 19:45 Олександр Снітко
43'

Маркович завдав удару з лінії штрафного майданчика - Трубін в падінні відбив м'яч!

24 червня о 19:42 Олександр Снітко
39'

МОМЕНТ!

Знову Кащук не забиває! Бондаренко віддав на Криськіва, той п'ятою віддав пас собі за спину на Кащука, той підсікав м'яч у дальній кут - зовсім трохи не вистачило влучності!

24 червня о 19:39 Олександр Снітко
37'

Вівчаренко сильно прострілив на Криськів той першим дотиком не зміг обробити м'яч, він підлетів уверх, українець другим дотиком пробив - повз ворота.

24 червня о 19:38 Олександр Снітко
35'

Сич прострілив з правого флангу у штрафний майданчик, але Криськів проспав момент.

24 червня о 19:36 Олександр Снітко
34'

Контратаку провели румуни. На щастя, Мунтяну помилився під час виконання передачі поблизу штрафного майданчика українців.

24 червня о 19:34 Олександр Снітко

У центрі поля переважно триває гра в останні кілька хвилин.

24 червня о 19:32 Олександр Снітко
30'

Петріла отримав попередження за апеляцію до арбітра.

24 червня о 19:26 Олександр Снітко
24'

МОМЕНТ!

Судаков розрізним пасом вивів Кащука майже сам на сам з воротарем - знову румунській воротар вийшов переможцем.

24 червня о 19:25 Олександр Снітко
23'

Криськів намагався вивести Сікана сам на сам з воротарем, але пас вийшов слабким. Сікн отримав м'яч та пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ворота.

24 червня о 19:22 Олександр Снітко
20'

Сич у боротьбі з захисником впав у штрафному майданчику. Контакт був. Але арбітр не зафіксував порушення.

24 червня о 19:21 Олександр Снітко
18'

Небезпечно!

Маркович намагався замкнути крос з лівого флангу, підставив ногу та зіштовхнувся з Трубіним. М'яч прокотився поруч зі штангою. Якби був ВАР, то не виключено, що ми отримали би пенальті, оскільки Трубін врізався в румуна.

24 червня о 19:19 Олександр Снітко
17'

Небезпечно!

Петріла завершував атаку господарів ударом з меж штрафного майданчика - захисник збірної України заблокував ударю

24 червня о 19:16 Олександр Снітко

Українці заволоділи ініціативою. Більше контролюють м'яч. Довго будують атаки, використовуючи короткі та середні передачі.

24 червня о 19:15 Олександр Снітко
13'

Криськів з розвороту пробив з-за меж штрафного майданчика - воротар забрав м'яч до рук.

24 червня о 19:13 Олександр Снітко
11'

МОМЕНТ!

Кащук після передачі з глибини вийшов майже сам на сам с голкіпером, але не зумів його переграти.

24 червня о 19:10 Олександр Снітко
9'

Кащук пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

24 червня о 19:09 Олександр Снітко
7'

Кащук перехопив м'яч в центрі поля. Наш організували атаку, Судаков навісив у штрафний майданчик на Сікана, але воротар зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

24 червня о 19:08 Олександр Снітко
5'

МОМЕНТ!

Тепер Бражко помилився при виході з-під пресингу. Гравець збірної Румунії відібрав м'яч, віддав пас в центр штрафного майданчика на Мунтяну, той пробив - прямо в руки Трубіну.

24 червня о 19:06 Олександр Снітко
4'

НЕБЕЗПЕЧНО!

Румуни пробачили нас. Батагов помилився, м'яч пролетів повз нього та опинився у гравця збірної Румунії у штрафному майданчику. Той пробив зходу - повз ворота!

24 червня о 19:04 Олександр Снітко
2'

Українці контролюють м'яч на своїй половині поля.

24 червня о 19:03 Олександр Снітко
1'

Бондаренко помилився на своїй половині поля, партнери підстрахували.

24 червня о 19:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 червня о 18:59 Олександр Снітко
24 червня о 18:47 Олександр Снітко
23 червня о 19:20 Олександр Снітко

Збірні України та Румунії зустрінуться 24 червня у матчі другого туру молодіжного чемпіонату Європи з футболу. Поєдинок групи В відбудеться на стадіоні «Стяуа» (Бухарест, Румунія). Початок призначено на 19:00 за київським часом.

Господарі молодіжного Євро-2023 у першому турі з великим рахунком програли збірній Іспанії. Румунської збірної вистачило лише на один тайм. У другому піренейці довели свою перевагу та перемогли з перевагою у три голи. Такий результат не залишає румунам іншого вибору, окрім як чіплятися за три очки у грі проти збірної України. Перемога залишить їм шанси на вихід до наступного етапу турніру.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна України у першому турі перемогла Хорватію з рахунком 2:0. Головне завдання збірної України у майбутній грі, як і в першому турі, здобути перемогу, питома вага якої під кінець вечора може стати ще більшою, якщо суперники по квартету між собою зіграють унічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Румунія U-21 - Україна U-21.