ВІДЕО. Бразилія виграла у Гвінеї. Жоелінтон забив гол у дебютному матчі

Збірна Чилі розгромила Домініканську Республіку

18 червня відбувся товариський матч між збірними Бразилії та Гвінеї. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь бразильців.

Рахунок у матчі на 27-й хвилині відкрив Жоелінтон. Для форварда «Ньюкасла» це був дебют за національну команду Бразилії. До кінця першого тайму за бразильців також відзначився Родріго (30-та хвилина), а на 36-й Серу Гірассі забив м'яч для Гвінеї.

У другій 45-хвилинці для «селесао» забили Едер Мілітао на 47-й та Вінісіус Жуніор на 87-й.

У ніч на 17 червня також пройшов спаринг між командами Чилі та Домініканської Республіки. Чилійці відвантажили суперникам 5 м'ячів.

Еквадор мінімально обіграв Болівію 1:0. Гол забив Енер Валенсія на 69-й хвилині.

Товариські матчі

Бразилія - Гвінея - 4:1

Голи: Жоелінтон, 27, Родріго, 30, Мілітао, 47, Вінісіус Жуніор, 87 - Гірассі, 36

Чилі - Домініканська Республіка - 5:0

Голи: Бреретон, 11, 17, 25, Бартіціотто, 45 (пен.), 68

Еквадор - Болівія - 1:0

Гол: Валенсія, 69