Македонці заграли активніше.

16 червня о 23:28 Олександр Снітко
83'

ГООООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:3!!!

Мудрик зробив ювелірне закидання на Циганкова, який головою перекинув м'яч через голкіпера!

16 червня о 23:25 Олександр Снітко
80'

Матвієнко порушив правила у центрі поля.

16 червня о 23:24 Олександр Снітко
78'

МОМЕЕЕНТ!

Після розрізної передачі Судакова Циганков вискочив на ворота, але з кута воротарського не влучив!

16 червня о 23:21 Олександр Снітко
76'

У македонців замість Трайковскі вийшов Дорієв.

16 червня о 23:19 Олександр Снітко
73'

МОМЕНТ!

Циганков зі штрафного трохи не влучив у ворота!

16 червня о 23:18 Олександр Снітко
72'

Мушлю грубо зіграв проти Ваната і отримав другу жовту картку!

16 червня о 23:17 Олександр Снітко
70'

Гра йде у центрі поля.

16 червня о 23:13 Олександр Снітко
67'

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:2!!!

Мудрик зробив ривок лівим флангом і прострілив у район 11-тиметрової позначки. М'яч долетів до Коноплі, який пробив точно в кут!

16 червня о 23:12 Олександр Снітко
66'

У збірної України замість Ярмоленка вийшов Маліновський.

65'

У македонців замість Ашковскі, Адемі та Нестеровскі вийшли Брдаровскі, Атанасов і Рістовскі.

16 червня о 23:07 Олександр Снітко
62'

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:1!!!

Циганков навісив з кутового і Забарний з лінії воротарського головою підрізав м'яч у ворота!

16 червня о 23:04 Олександр Снітко
58'

Перший кутовий біля воріт македонців не призвів до гостроти.

16 червня о 23:02 Олександр Снітко
56'

Офсайд у Ярмоленка.

16 червня о 23:01 Олександр Снітко
55'

Мушлю заважав Трубіну ввести м'яч у гру.

16 червня о 23:00 Олександр Снітко
54'

Бардхі з-за меж штрафного пробив у руки Трубіну.

16 червня о 22:57 Олександр Снітко
51'

Конопля навісив з правого флангу, і Дімітрієвскі забрав м'яч.

16 червня о 22:56 Олександр Снітко
50'

Миколенко занадто сильно навісив від лівого кута штрафного.

16 червня о 22:53 Олександр Снітко
48'

Після прострілу Ашковскі Забарний вибив м'яч.

16 червня о 22:51 Олександр Снітко
46'

У збірної України замість Тимчика та Довбика вийшли Конопля і Ванат.

16 червня о 22:50 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

16 червня о 22:35 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

16 червня о 22:33 Олександр Снітко
45' +1

Довбик зіграв грубо.

45'

Арбітр додав 2 хвилини.

16 червня о 22:32 Олександр Снітко
45'

МОМЕНТ!

Аліоскі зі штрафного пробив у ближню дев'ятку, і Трубін у стрибку відбив м'яч!

16 червня о 22:31 Олександр Снітко
43'

Мусліу та Ярмоленко погримали один на одного.

16 червня о 22:28 Олександр Снітко
40'

ГОЛ! 2:0!

Ельмас лупанув, так лупанув! Від лівого кута нашого штрафного обвідним ударом відправив м'яч у дальній верхній кут!

16 червня о 22:24 Олександр Снітко
37'

Поки немає конструктиву в діях українців.

16 червня о 22:23 Олександр Снітко
35'

Трубін у падінні відбив удар суперника з-за меж штрафного!

16 червня о 22:19 Олександр Снітко
31'

ГОЛ! 1:0!

Бардхі з позначки точно пробив у правий кут, Трубін упав у протилежний!

16 червня о 22:17 Олександр Снітко
30'

Так, це пенальті! М'яч влучив у руку Матвієнку!

16 червня о 22:16 Олександр Снітко
29'

Можливий пенальті в ворота збірної України. Арбітр дивиться відеоповтор.

16 червня о 22:14 Олександр Снітко
26'

Тимчик прострілив з правого флангу, але пробити нашим не дають.

16 червня о 22:11 Олександр Снітко
23'

Зайкову надають медичну допомогу.

16 червня о 22:08 Олександр Снітко
21'

Пройшла передача у вільну зону на правому напівфланзі на Циганкова, але у Віктора не вийшло щось придумати.

16 червня о 22:05 Олександр Снітко
18'

Українці взяли м'яч під контроль.

16 червня о 22:03 Олександр Снітко
15'

Бардхі зі штрафного пробив набагато вище воріт.

16 червня о 22:00 Олександр Снітко
13'

Мудрик порушив правила в центрі поля.

16 червня о 21:58 Олександр Снітко
11'

Аліоскі навісив до штрафного, Матвієнко зіграв надійно.

16 червня о 21:56 Олександр Снітко
8'

Рістовскі грубо зіграв проти Степаненка.

16 червня о 21:53 Олександр Снітко
6'

Бардхі навісив зі штрафного, і Довбик вибив м'яч.

16 червня о 21:52 Олександр Снітко
5'

Македонці заробили перспективний штрафний.

16 червня о 21:50 Олександр Снітко
3'

15 червня о 15:54 Олександр Снітко

У п'ятницю, 16 червня, відбудеться поєдинок відбіркового турніру Євро-2024, у якому зустрінуться збірні Північної Македонії та України. Матч пройде у Скоп'є на стадіоні «Тоше Проескі», стартовий свисток пролунає о 21:45 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Наша національна команда розпочала новий відбірковий цикл протистоянням з Англією, у якому поступилася з рахунком 0:2. Македонці також провели одну зустріч, вдома обігравши Мальту (2:1). У рамках підготовки до матчів кваліфікації чемпіонату Європи «синьо-жовті» провели товариський поєдинок з Німеччиною, що завершився результативною нічиєю з рахунком 3:3. У Скоп'є на офіційному рівні біля керма збірної України дебютує Сергій Ребров.

З македонцями наша збірна зустрічалася у фінальній частині Євро-2020, обігравши суперників із рахунком 2:1. Українці двічі здолали Північну Македонію й у кваліфікації Євро-2016 (1:0 і 2:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Північна Македонія - Україна.