6 ударів по воротах. Названо оцінку Маліновського за матч Аяччо – Марсель

«Провансальці» програли з рахунком 0:1

У суботу, 3 червня, відбувся матч 38-го туру чемпіонату Франції з футболу між клубами «Аяччо» та «Марсель». Гра завершилася поразкою «провансальців» із рахунком 0:1.

Український півзахисник «Марселя» Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі команди та провів на полі 80 хвилин, після чого був замінений на Франсуа-Режі Муге.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Руслану оцінку у 6.5 балів. За 80 хвилин гри українець 42 рази доторкнувся до м'яча, віддав 23 точні передачі (79,3%), 6 разів пробив по воротах (тричі - у площину), виграв 1 єдиноборство, 10 разів втратив м'яч, 3 рази сфолив, двічі обіграв суперника і упустив один гольовий момент.

Показник очікуваних голів (xG) Маліновського становить 0,39.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний захисник «Марселя» Леонардо Балерді (7.8).

Оцінки WhoScored за матч Аяччо - Марсель - 1:0

Данііл Агарков Джерело: WhoScored