Еліна вкрала у Клари перемогу. Світоліна вийшла у фінал Страсбурга

Українка у трьох сетах обіграла Клару Бюрель

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 508) вийшла у фінал ґрунтового турніру серії WTA 250 у Страсбурзі (Франція).

В 1/2 фіналу змагань українка в трьох сетах обіграла Клару Бюрель (Франція, WTA 122) за 2 години та 22 хвилини.

WTA 250 Страсбург. Грунт. 1/2 фіналу

Клара Бюрель (Франція) - Еліна Світоліна (Україна) [WC] - 6:4, 5:7, 3:6

У другій партії українка програвала 1:4 з брейком, проте виграла 4 гейми поспіль та вийшла на подачу на сет. Відразу закрити за собою партію не вийшло, Клара зробила брейк, але потім Еліна знову взяла подачу француженки та успішно подала у 12-му геймі.

Перед стартом третьої партії Світоліна отримала велику психологічну перевагу. Українка одразу повела з брейком, вигравши перший гейм, однак за рахунку 3:2 не змогла втримати перевагу - Бюрель взяла подачу Світоліної. Але знову Еліна зробила зворотній брейк, після якого Бюрель уже не змогла взяти жодного гейму. Підсумок - 6:3.

Це була друга зустріч тенісисток. Світоліна виграла усі поєдинки.

Еліна провела 13-й матч після повернення в теніс, здобувши перемогу в семи. Для Світоліної це буде перший фінал з 2021 року, коли вона виграла хардовий турнір WTA 250 у Чикаго.

У фіналі змагань у Страсбурзі Світоліна зіграє з Анною Блінковою. У 2020 році Еліна взяла титул на цих кортах.