Тренер Фіорентини: «Грали на одному рівні з фантастичним Інтером»

Вінченцо Італьяно – про поразку у фіналі Кубка Італії

Головний тренер «Фіорентини» Вінченцо Італьяно дав оцінку фіналу Кубка Італії з «Інтером», в якому його команда програла з рахунком 1:2.

«Ми почали дуже сильно, створили багато моментів після того, як відкрили рахунок, але потім дозволили «Інтеру» провести контратаку, якої можна було уникнути за рахунку 1:1. У другому таймі ми зробили все, створили безліч гольових моментів і створили великі проблеми для «Інтера».

Шкода, ми йдемо з жалем, тому що я думаю, що ми грали на тому ж рівні, що й фантастичний «Інтер». Ми практично нічого не давали зробити «Інтеру» до того, як вони зрівняли рахунок, потім втратили цілісність на 15 хвилин, і вони скористалися цим. Деталі мають вирішальне значення на цьому рівні. Сьогодні ми створили моменти, але не були такими холоднокровними, як «Інтер», - зізнався Італьяно.

Міланський «Інтер», нагадаємо, взяв кубковий трофей в Італії вдруге поспіль.

Юрій Остроумов Джерело: Football Italia