Заміни «Динамо»: Сидорчук - 5.0, Шапаренко - 6.5, Волошин - 6.5, Боль - 5.5, Гармаш - 5.5.

Буяльський отримав жовту картку за фол в центрі поля.

24 травня о 15:29 Олександр Снітко

Компенсовано 3 хвилини.

90'

Динамівці невдало розіграли кутовий. Колос помчав в контратаку, Вівчаренко в центрі поля збив Велетня. Попередження.

24 травня о 15:26 Олександр Снітко
87'

Оріховський отримав попередження за фол проти Гармаша.

24 травня о 15:24 Олександр Снітко
85'

Перріс з меж штрафного майданчика намагався влучити в дальній кут - неточно.

84'

Після подачі з кутового головою пробив гравець Колоса - Бущан з другої спроби забрав м'яч у руки.

24 травня о 15:23 Олександр Снітко
83'

МОМЕНТ!

З лівого фангу пішов простріл у штрафний майданчик Динамо, але Гусол не зміг дістатися до м'яча.

24 травня о 15:19 Олександр Снітко
80'

Колос виконав штрафний удар. Оріховський завдав удару приблизно з 30 метрів - дуже неточно.

24 травня о 15:16 Олександр Снітко
77'

У складі Колоса Гусор вийшов на поле замість Ільїна.

24 травня о 15:14 Олександр Снітко
75'

Ще дві заміни у складі Динамо. Поле залишили Рамірес і Дячук. Замість них вийшли Гармаш і Боль.

24 травня о 15:12 Олександр Снітко
72'

Заміни у складі Колоса. Велетень вийшов замість Мякушка, Попов - замість Безбородька.

24 травня о 15:11 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ!

Сидорчук обрізався біля штрафного Колоса. Господарі провели швидку контратаку. Богданов вийшов на ударну позицію у штрафному майданчику, однак Бущан вчасно скоротив відстань - м'яч влучив в обличчя голкіпера.

24 травня о 15:08 Олександр Снітко
68'

Шапаренко одразу замінив Андрієвського. Микола не грав з вересня 2022 року.

24 травня о 15:07 Олександр Снітко
68'

ГООООООООООООЛ!

Андрієвський влучно пробив приблизно з 20 метрів. М'яч влетів у верхній кут воріт!

24 травня о 15:04 Олександр Снітко
65'

У Колоса Криворучко замінив Болбата

24 травня о 15:02 Олександр Снітко
63'

Динамо створило момент. Буяльский завдавав завершальний удар, але влучив у захисника.

Шапаренко почав розминатися. Можливо, побачимо його сьогодні на полі.

24 травня о 15:01 Олександр Снітко

Без моментів поки що грають команди.

24 травня о 14:58 Олександр Снітко
59'

Заміни у складі Динамо. Сидорчук вийшов замість Шепелєва, Волошин - замість Караваєва.

59'

Шепелєв пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

24 травня о 14:57 Олександр Снітко
58'

Андрієвський увійшов в штрафний майданчик і прострілив вздовж воріт, але Рамірес не зміг дістатися до м'яча.

24 травня о 14:53 Олександр Снітко
54'

Безбородько завдав удару з лінії штрафного майданчика - Бущан забрав м'яч.

24 травня о 14:51 Олександр Снітко
53'

Обмінялися атаками команди. До ударів справу не довели.

24 травня о 14:50 Олександр Снітко
51'

Андрієвский після розіграшу кутового зробив навіс - Буяльський підставив голову, м'яч несильно полетів в бік воріт, Волинець забрав його.

24 травня о 14:46 Олександр Снітко
47'

Рамірес увійшов в штрафний майданчик та сильно пробив в ближній кут - Волинець парирував.

24 травня о 14:44 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 травня о 14:29 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

24 травня о 14:28 Олександр Снітко

Компенсовано 2 хвилини

45'

МОМЕНТ!

Вівчаренко зробив сильний навіс з лівого флангу, Волинець у боротьбі з Раміресом не зміг вибити м'яч, той відлетів до Буяльского, однак півзахисник не влучив у ворота з близької відстані.

24 травня о 14:26 Олександр Снітко
44'

МОМЕНТ!

Після подачі кутового і скидання від партнера дальню штангу замикав Буяльский - м'яч пролетів зовсім близько зі стійкою воріт.

24 травня о 14:25 Олександр Снітко
42'

Після передачі Тимчка пробивав з меж штрафного майданчика Перріс - Богданов підставив ногу, і мяч полетів повз ворота.

24 травня о 14:23 Олександр Снітко
40'

МОМЕНТ!

Колос створив небезпечний момент після атаки правим флангом. Завершав її Мякушко, який ударом з району 11-метрової позначки завдав удару в один дотик - Бущан в падінні впіймав м'яч.

24 травня о 14:22 Олександр Снітко
38'

Знову Буяльський і Вівчаренко створили момент. Буяльський відпасував на лівий фланг на Вівчаренко, той прострілив у штрафний майданчик, м'яч від захисника відлетів до Буяльского, удар якого виявився неточним.

24 травня о 14:20 Олександр Снітко

Динамівці контролюють м'яч в центрі поля. Не поспішають атакувати.

24 травня о 14:18 Олександр Снітко
35'

Хорошу атаку провели кияни. Буяльский і Вівчаренко комбінували на правому фланзі. У підсумку вони увійшли в штрафний майданчик Вівчаренко відпасував на Буяльського, той у боротьбі з захисником впав. Арбітр не відреагував на це падіння.

24 травня о 14:15 Олександр Снітко

Буяльський отримав пошкодження в центрі поля. Лежить на газоні. Медики надають допомогу.

33'

Безбородько заробив штрафний удар на правому фланзі. Богданов зробив навіс - захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

24 травня о 14:14 Олександр Снітко
31'

Після ще одного кутового та вибивання зі штрафного майданчика Вівчаренко пробив з лінії штрафного - повз ворота.

24 травня о 14:13 Олександр Снітко
31'

Знову невдало виконали динамівці кутовий. Подали туди, де не було футболістів в біло-синій формі.

24 травня о 14:12 Олександр Снітко
30'

Шепелєв з правого флангу прострілив у штрафний майданчик - захисник вибив м'яч на кутовий.

24 травня о 14:10 Олександр Снітко
29'

Після навісу з правого флангу Безбородько намагався пробити головою, але не дотягнувся до м'яча.

24 травня о 14:09 Олександр Снітко
28'

Перріс отримав попередження. Втратив м'яч на фланзі та збив Ємця, який його обікрав.

26'

Небезпечно

Оріховський віддав ліворуч на Мякушка, зробив забігання та отримав пас у відповідь, увійшов у штрафний майданчик та пробив - м'яч після двох рикошетів опинився в руках Бущана.

24 травня о 14:06 Олександр Снітко

Тепер вже Динамо більше контролює м'яч і більше атакує.

24 травня о 14:03 Олександр Снітко
21'

Андрієвський зробив навіс з кутового, м'яч полетів в ту частину штрафного майданчика, де не було нікого з динамівців.

Все ж таки Волинець сам забив

24 травня о 14:00 Олександр Снітко
17'

МОМЕНТ!

На правому фланзі гравці Колоса розіграли класну комбінацію в один-два дотики, Ємець прострілив у штрафний майданчик, Золотов завдав удару з його лінії, але влучив у стійку!

24 травня о 13:59 Олександр Снітко

Після пропущенного гола Колос намагається атакувати. Проводить більше часу на половині поля Динамо.

24 травня о 13:56 Олександр Снітко
13'

Колос намагався провести швидку атаку. Футболісти втратили м'яч на підступах до штрафного майданчика.

24 травня о 13:54 Олександр Снітко
10'

Колос невдало виконав штрафний удар полизу воріт Динамо.

24 травня о 13:52 Олександр Снітко
8'

ГОООООООООООЛ!

Перріс запресингував голкіпера Волинця. Він у своєму воротарському майданчику намагався віддати пас вздовж воріт на партнера, але Перріс завадив. Автогол записали на Волинця. Але, можливо, був дотик Перріса.

24 травня о 13:50 Олександр Снітко
8'

Ємець з лівого флангу змістився в центр і завдав удару з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ворота.

24 травня о 13:48 Олександр Снітко

Небезпечних моментів поки що немає.

24 травня о 13:46 Олександр Снітко
4'

Рамірес отримав пошкодження. ЛІкарі надають допомогу.

24 травня о 13:45 Олександр Снітко

Команди обмінюються атаками, але вони завершуються втратою м'яча поблизу штрафних майданчиків.

24 травня о 13:43 Олександр Снітко
1'

Футболісти Динамо одразу після стартового свистка пішли в атаку, але втратили м'яч

24 травня о 13:07 Олександр Снітко

У стартовий склад Динамо повернувся голкіпер Георгій Бущан. Він не грав з 30 листопада 2022 року. У заявку на матч після тривалої перерви потрапив Микола Шапаренко. Він повністю відновився після складної операції на коліні. Хавбек «Динамо» та збірної України отримав травму у вересні в матчі Ліги Європи.

24 травня о 13:04 Олександр Снітко

Як гравці Колоса готувалися до матчу

24 травня о 13:02 Олександр Снітко

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

Щойно пролунав національний славень України, і одразу оголосили повітряну тривогу. Матч розпочнеться пізніше.

24 травня о 12:36 Олександр Снітко
24 травня о 12:23 Олександр Снітко
24 травня о 12:22 Олександр Снітко
23 травня о 15:30 Олександр Снітко

У середу, 24 травня, відбудеться поєдинок 28-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться ковалівський «Колос» і київське «Динамо». Початок матчу на стадіоні «Колос» (Ковалівка, Київська область) призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Динамо» виграло чотири з п'яти матчів, в яких командою керував Олександр Шовковський (нагадаємо, головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поки не може виконувати свої обов'язки у зв'язку з лікуванням). Кияни все ще розраховують здобути медалі. Відставання від луганської «Зорі», яка йде на третьому місці, становить 5 очок. Динамівцям потрібно не лише вигравати свої матчі, а й розраховувати на втрату очок конкурентом.

«Колос» на відміну від «Динамо» зараз переживає серію негативних результатів. В останніх шести матчах команда перемогла лише один раз, зазнавши при цьому п'ять поразок. Заради справедливості зазначимо, що чотири з п'яти разів ковалівці програли командам, які знаходяться в турнірній таблиці вище, ніж вони.

Історія протистояння «Динамо» та «Колоса» налічує 9 матчів. Київський клуб переміг 5 разів, ковалівський - один раз. Нічийний результат було зафіксовано у трьох поєдинках. Зустріч першого кола завершилась із рахунком 0:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» - «Динамо».