Цифри та факти. Найважливіші події 27-го туру УПЛ

Sport.ua зібрав найважливіші цифри туру у статистичному розрізі

«Шахтар» виграє у «Вереса» загалом вдесяте поспіль (м'ячі 23-4), а на своєму полі - вшосте (м'ячі 14-2).

Гірники святкують 20-ту вікторію в УПЛ під керівництвом Ігора Йовічевіча.

Помаранчево-чорні здобувають 6-ту поспіль перемогу в рідних стінах (м'ячі 11-3).

Загальна безпрограшна серія «Шахтаря» досягає 15 матчів (+12=3), а домашня - 22-х (+19=3).

Гірники забивають 26 матчів поспіль, а на своєму полі - 13.

200-й матч у клубній кар'єрі проводить Микола Матвієнко (ЧУ - 139, КУ - 13, СК - 2, ЄК - 46).

«Шахтар» 55-й раз не реалізовує пенальті, оновлюючи свій антирекорд УПЛ.

«Верес» зазнає 50-ї поразки в гостях.

Владислав Шарай на 449-й хвилині перериває суху домашню серію гірників.

«Дніпро-1», який проводив 50-й поєдинок на своєму полі в елітному дивізіоні, втретє поспіль бере гору над «Колосом» (м'ячі 7-2).

Дніпряни продовжують свою гольову серію до 11 матчів.

Олександр Кучер святкує 20-ту вікторію в УПЛ швидше, ніж будь-хто з тренерів, які не працювали з «Динамо» або «Шахтарем» - у 27-му матчі. Колишній свого роду рекорд, що належав з 1992 року Миколі Павлову («Дніпро»), він перевершує одразу на 6 матчів.

Артем Довбик, що вп'яте вразив ворота «Колоса», стає автором 10-го голу дніпрян у баталіях з ковалівцями.

«Зоря» здобуває 7-му перемогу поспіль, як загалом (м'ячі 17-2), повторюючи особистий рекорд, так і на своєму полі (м'ячі 17-3).

Луганці продовжують безнічийну серію до 12 ігор (+11-1), рекордну домашню без поразок - до 21 (+17=4), а гольову в рідних стінах - до 22-х, повторюючи клубне досягнення.

Чорно-біло-червоні, які провели 10-й сухий матч цього сезону, не пропускають 406 хвилин поспіль і на дві хвилини покращують особистий рекорд 29-річної давнини.

Назарій Русин стає 10-м гравцем «Зорі», який забив 15 м'ячів в УПЛ, а Володимир Бражко - автором 10-го голу луганчан у поєдинках із червоно-жовтими.

Підопічні Сергія Ковальця зазнають 3-ї поразки поспіль (м'ячі 0-7).

«Інгулець», який провів 30-й матч без забитих м'ячів в елітному дивізіоні, оновлює два особисті антирекорди, продовживши загальну безгольову серію до 615 хвилин, а гостьову - до 360.

«Динамо» вп'яте поспіль перемагає «Олександрію» (м'ячі 12-3).

Кияни завдають 10-го розгрому олександрійцям.

Олександр Шовковський здобуває першу велику перемогу в УПЛ на тренерській посаді (у 5-му матчі), а Руслань Ротань зазнає першої великої поразки (у 14-му).

Біло-сині забивають чорно-жовто-зеленим 13 матчів поспіль.

Динамівці, які відсвяткували 4-ту поспіль перемогу на чужих полях (м'ячі 11-3), продовжують свою безпрограшну гостьову серію до 10 матчів (+9=1).

Гостьова гольова серія киян досягає 22-х матчів.

Сергій Логінов, який вчинив «самостріл», стає автором 70-го голу «Динамо» в поєдинках з «Олександрією», а Назар Волошин забиває 30-й м'яч біло-синіх у гостьових баталіях з чорно-жовто-зеленими.

«Олександрія», яка не знає перемог у зустрічах з «Динамо» 11 матчів поспіль (=2-9), перериває свою 11-матчеву домашню безпрограшну серію (+5=6). Востаннє олександрійці поступалися гостям 5 вересня 2022 року - 1:3 з «Металістом».

Кирило Сігеєв стає автором 10-го голу чорно-жовто-зелених у поєдинках із біло-синіми на своєму полі.

«Ворскла» вдесяте перемагає «Кривбас» у рідних стінах.

Біло-зелені святкують 10-ту вікторію в УПЛ під керівництвом Віктора Скрипника.

Полтавці проводять 150-й сухий матч удома, а криворіжці - 150-й безгольовий у гостях.

Руслан Степанюк стає автором 500-го голу «Ворскли» на своєму полі.

«Кривбас» не забиває на чужих полях 3 матчі поспіль (277 хвилин).

Команди Романа Григорчука пропускають 150 м'яч у чемпіонатах України.

Особисте досягнення встановлює «Металіст 1925», який продовжив домашню суху серію до 279 хвилин.

Микита Безуглий перериває дві безгольові серії своєї команди: загальну - на 365-й хвилині, а «рекордну» домашню - на 428-й.

М'яч, забитий Микитою Безуглим, виявляється 50-м, пропущеним «Металістом» цього сезону.

20-й матч в УПЛ на тренерській посаді проводить Едмар (+4=9-7, 15-31).

«Металіст», який зазнав 6-ї поспіль поразки на чужих полях (м'ячі 3-16), продовжує безвиграшну гостьову серію до 10 матчів (=2-8).

ФК Металіст

Захисник «Металіста» Кирило Влага стає наймолодшим гравцем основного складу в УПЛ-2022/23 - 16 років 211 днів.

«Львів» зазнає 90-ї поразки в чемпіонатах України і за три тури до фінішу втрачає всі шанси зберегти прописку в елітному дивізіоні.

Підопічні Анатолія Безсмерного оновлюють два особисті антирекорди, програвши 10-й матч поспіль, як загалом, так і на чужих полях з однією і тією ж різницею м'ячів 5-22.

«Містяни» продовжують свої загальні серії без перемог і з пропущеними голами до 12 ігор (=1-11), а гостьові - до 11 (=1-10).

«Львів» не може вразити ворота суперників 405 хвилин поспіль.

М'яч, забитий Сергієм Сімініним у свої ворота, стає 50-м, пропущеним «містянами» в УПЛ за Анатолія Безсмертного.

ФК Львів

«Рух» 10-й раз грає на «нуль» у рідних стінах.

200-й матч у чемпіонатах України проводить Сергій Сімінін («Львів»), 100-й - Сергій Чоботенко («Колос»), 1-й - Антон Боль та Решат Рамадані (обидва - «Динамо»).

15-й м'яч в УПЛ забиває Владислав Ванат, 5-й - Назар Волошин, Едуард Сарапій та Владислав Шарай, 1-й - Андрій Чирук (у 18-й грі) та Михайло Гечев (у 25-й).

У 2-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Назар Волошин («Динамо»).

4-й матч поспіль не йде з поля без голу Артем Довбик.

3-й одинадцятиметровий із 3-х реалізовує Володимир Бражко.

4-ту пенальтійську дуель із 9 виграє Богдан Когут.

65-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Олександр Бандура, 5-й - Павло Ісенко.

60-й «гірчичник» заробляють для своїх команд у нинішньому сезоні Семен Вовченко («Верес»), Іван Дібанго («Кривбас») та Юрій Кравчук («Минай»), 50-й - Богдан Бутко («Зоря») та Євген Ткачук («Металіст 1925»).

Вдесяте призначає пенальті арбітр зі Слов'янська Олександр Омельченко.