Чемпіон Італії обіграв фіналіста ЛЧ. Наполі вирвав перемогу в Інтера

Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «аззуррі»

У неділю, 21 травня, відбувся матч 36-го туру Серії А між клубами «Наполі» та «Інтер». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «аззуррі».

На 41-й хвилині гості залишились у меншості. З поля був вилучений Роберто Гальярдіні. На 67-й хвилині зустрічі рахунок у матчі було відкрито після голу Андре Замбо Ангісса. «Інтер» був близьким до порятунку - на 82-й рахунок зрівняв Ромелу Лукаку. Однак команда з Неаполя вирвала перемогу: спочатку на 85-й забив Джованні Ді Лоренцо, а на 90+5-й масну крапку в матчі поставив Джанлука Гаетано.

«Наполі» проводить останні тури в чемпіонаті Італії в статусі чемпіона. «Інтер» розташовується на 3-й позиції. У міланського клубу 66 очок після 36 турів.

До речі, «Інтер» зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. Там італійська команда зустрінеться із «Манчестер Сіті».