«Металіст 1925» (заміни): Абудллаєв - 6,0, Рудавський - 6,0, Островський - б/о, А. Ткачук - б/о, Дмитренко - б/о.

«Металіст» (заміни): Ніколишин - 6,0, Рязанцев - 6,0, Бойчук - б/о, Панасенко - б/о.

90' +2

Бойчука на правому фланзі захисту збив підкатом Андрій Ткачук.

21 травня о 16:49 Олександр Снітко
90'

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

87'

Позбавлений швидкості футбол, як і решту ігрового часу.

21 травня о 16:44 Олександр Снітко
84'

Влага забрав відскок на правому вході до штрафного, але пробив повз дальню стійку.

21 травня о 16:41 Олександр Снітко
80'

Русин поміняв Дмитренко.

21 травня о 16:40 Олександр Снітко
80'

Островський гратиме замість Чирука.

21 травня о 16:39 Олександр Снітко
80'

Мартинюка замінив Андрій Ткачук.

21 травня о 16:38 Олександр Снітко
78'

МОМЕНТ! Коррал невдало грав назад із лівого флангу штрафного, але Костик встиг накрити удар Жичикова.

21 травня о 16:36 Олександр Снітко
77'

Бойчук вийшов замість Картушова.

21 травня о 16:35 Олександр Снітко
77'

Чайковського замінив Панасенко.

21 травня о 16:34 Олександр Снітко
74'

Абдуллаєв із фолом зачепився в боротьбі на правому фланзі атаки.

21 травня о 16:31 Олександр Снітко
71'

МОМЕНТ! Ткачук припустився помилки в центральному колі, після чого Рязанцев вийшов на побачення з воротарем, перекинув того, але у ворота не поцілив.

21 травня о 16:29 Олександр Снітко
69'

Коваленка поміняли на Рудавського.

21 травня о 16:28 Олександр Снітко
67'

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Русин розкрив центр оборони суперників передачею за спину на хід Чируку до центру штрафного!

21 травня о 16:23 Олександр Снітко
63'

Подача кутового з правого флангу на ближню завершилась ударом від Ралюченка з відскоку, але той поцілив у Мозіля.

21 травня о 16:20 Олександр Снітко
61'

Чідомере замінили на Рязанцева.

21 травня о 16:19 Олександр Снітко
59'

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

21 травня о 16:18 Олександр Снітко
58'

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Навісив на дальню зі штрафного з лівого флангу Вачіберадзе, де Русин поцілив головою в поперечину, а відскок завершив Безуглий.

21 травня о 16:14 Олександр Снітко
55'

Картка для Ткачука за підкат у центрі поля проти Багачанського.

21 травня о 16:13 Олександр Снітко
54'

Закидання з правого флангу до штрафного від Русина Чирук не зміг зупинити.

21 травня о 16:11 Олександр Снітко
52'

Через забій замінили Ременюка на Абдуллаєва.

21 травня о 16:09 Олександр Снітко
50'

Фол проти Ременюка в центрі поля від Чайковського.

21 травня о 16:08 Олександр Снітко
49'

VAR нічого не знайшов.

48'

М'яч ударився в руку Безуглого на правому фланзі штрафного в боротьбі проти Чідомере.

21 травня о 16:04 Олександр Снітко
46'

Самуела замінив Багачанський.

21 травня о 16:03 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

21 травня о 15:49 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

21 травня о 15:47 Олександр Снітко
45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

21 травня о 15:45 Олександр Снітко
42'

Просто не можуть набрати оберти команди. Поганий вплив Ковалівки?

21 травня о 15:41 Олександр Снітко
39'

Русин зіграв у пас на правий фланг атаки, але йому одразу на ногу наступив Ніколишин.

21 травня о 15:39 Олександр Снітко
37'

Пороха поміняли на Ніколишина.

21 травня о 15:38 Олександр Снітко
36'

Щось не так із Порохом. Треба міняти.

21 травня о 15:36 Олександр Снітко
33'

Вачібердазе в центрі штрафного не завершив ударом передачу з лівого флангу від Коваленка.

21 травня о 15:32 Олександр Снітко
30'

Ралюченко без фолу зумів зупинити просування Вачіберадзе до правого флангу контратаки.

21 травня о 15:29 Олександр Снітко
27'

Мизюк блокував на кутовий простріл від Ременюка з лівого флангу.

21 травня о 15:28 Олександр Снітко
25'

Зі спини атакував Вачіберадзе Ралюченко в центрі поля.

21 травня о 15:25 Олександр Снітко
22'

У позиційних атаках перебуває 1925.

21 травня о 15:23 Олександр Снітко
20'

Підкат високою ногою під коліно від Коваленка на лівому фланзі захисту.

21 травня о 15:21 Олександр Снітко
18'

Мизюк влетів у Ткачука на ближній під час подачі кутового з лівого флангу.

21 травня о 15:18 Олександр Снітко
15'

Вачіберадзе в пів колі перед штрафним залишив м'яч під удар Габелку, але той закрутив над воротами.

21 травня о 15:16 Олександр Снітко
13'

Чайковський на лівому фланзі атаки сфолив одразу проти двох опонентів, які проти нього боролись.

21 травня о 15:13 Олександр Снітко
11'

Точно до рук воротаря пішов постріл Ременюка здалеку з лівого флангу.

21 травня о 15:11 Олександр Снітко
9'

МОМЕНТ! Простріл із лівого флангу від Коррала в дотик у центрі штрафного завершував Наумець, проте м'яч пішов точно у воротаря!

21 травня о 15:10 Олександр Снітко
7'

Упав на лівому фланзі атаки Ременюк під час просування повз Влагу, але Монзуль нічого не побачила.

21 травня о 15:07 Олександр Снітко
5'

Жичиков навісив із правого флангу до воротарського, де Мартинюк ударом головою влучив у захисника, рикошет від якого пішов над воротами.

21 травня о 15:06 Олександр Снітко
3'

Гості намагають більше тримати м'яч у ногах, але передачі до завершальної третини посередньої якості.

21 травня о 15:03 Олександр Снітко
1'

Наумець із правого флангу штрафного низом пробив до рук воротаря з-під захисника.

21 травня о 15:02 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 травня о 14:28 Олександр Снітко
21 травня о 14:25 Олександр Снітко

У неділю, 21 травня, відбудеться поєдинок 27-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» та харківський «Металіст». Матч пройде у с. Ковалівка, на полі стадіону «Колос», розпочав о 15:00.

Харківське дербі за виживання в «елітному» дивізіоні - виключно так необхідно сприймати майбутній поєдинок, у якому в новачків поточного розіграшу під керівництвом Периці Огненовича буде чи не останній шанс виправити власне становище в турнірній таблиці. «Металісти» розділяють усього п'ять пунктів, але футболісти Едмара останнім часом хоча б демонстрували позитивну динаміку, тоді як у принципових суперників, окрім перемоги над безнадійним «Львовом» (1:0), узагалі немає обнадійливих новин.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» - «Металіст».