Довгий завалив Капіча в своєму штрафному!

86'

Дальній низовий удар Дібанго вкотре став неточним.

14 травня о 17:01 Сергій Рип'юк
83'

Лях промчав по флангу від свого штрафного до чужого, невдало пробив і слухає претензії партнерів.

14 травня о 16:57 Сергій Рип'юк
80'

Альваренга зі штрафного влучив у стінку.

14 травня о 16:56 Сергій Рип'юк
79'

Задерака збив суперника перед своїм штрафним.

14 травня о 16:54 Сергій Рип'юк
77'

Небезпечно!

Капіч низом бив з лінії штрафного - мимо правої штанги!

14 травня о 16:53 Сергій Рип'юк
76'

Таллес фолить в атаці,а ще й, виявляється, в офсайд заліз.

14 травня о 16:50 Сергій Рип'юк
73'

Бескоровайний вибив м'яч з ніг Климчука, який біг в контратаку.

14 травня о 16:48 Сергій Рип'юк
71'

Дальній удар Соси вийшов відверто неточним.

14 травня о 16:46 Сергій Рип'юк
68'

Знову заспокоїлася гра. Нудно, відверто кажучи, дивитися.

14 травня о 16:42 Сергій Рип'юк
65'

Заміна в Руха.

Квасниця поміняв Соломона.

14 травня о 16:41 Сергій Рип'юк
64'

Паньків перехоплює закидання Дібанго на Дебелка.

14 травня о 16:39 Сергій Рип'юк
62'

Дебелко з меж штрафного б'є набагато вище.

14 травня о 16:38 Сергій Рип'юк
60'

Небезпечно!

Соса накидав на Дебелка, але Паньків вчасно вийшов і кулаком виніс м'яч!

14 травня о 16:37 Сергій Рип'юк
59'

Після прострілу Ляха м'яч від Бескоровайного зрикошетив у руки Кліщуку.

14 травня о 16:36 Сергій Рип'юк
58'

Бескоровайний збиває Климчука на відстані метрів 30 від своїх воріт.

14 травня о 16:32 Сергій Рип'юк
55'

Момент!

Хомченовський вивів на удар Сосу і той з лівого кута воротарського не переграв паньківа!

14 травня о 16:30 Сергій Рип'юк
53'

Довгий замість Притули.

14 травня о 16:28 Сергій Рип'юк
51'

Соса з великим бажанням увійшов у гру, але поки пробити не може.

14 травня о 16:26 Сергій Рип'юк
48'

Соса проривався по лівому фланзі, але не зумів вийти на ударну позицію.

14 травня о 16:23 Сергій Рип'юк
46'

Соса замінив Луньова.

14 травня о 16:22 Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

14 травня о 16:07 Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

14 травня о 16:06 Сергій Рип'юк
45'

Дебелко виграв боротьбу в Слюбика, тоді захисник забрав м'яч, після чого форвард сфолив в атаці.

14 травня о 16:04 Сергій Рип'юк
42'

Дуже спокійно криворіжці перепасовуються біля своїх воріт.

14 травня о 16:02 Сергій Рип'юк
40'

Понєдєльнік забігав і в підсумку бив справа з гострого кута - хоч якась робота для Паньківа.

14 травня о 16:01 Сергій Рип'юк
39'

Рівна сьогодні гра. Не ризикують команди, хочуть змусити суперників помилитися позиційно. Чекаємо на результативний стандарт?

14 травня о 15:58 Сергій Рип'юк
36'

Луньов неточно віддав пас партнеру біля штрафного Руха.

14 травня о 15:56 Сергій Рип'юк
33'

Луньов несильно пробив у руки Паньківу з центра штрафного.

14 травня о 15:52 Сергій Рип'юк
30'

Луньов прокинув між ніг Дідику, той був змушений його збивати біля свого штрафного.

29'

Момент!

Після розіграшу штрафного м'яч опинився у Климчука і той сильно пробив з лівого кута штрафного - Кліщук реагує!

14 травня о 15:50 Сергій Рип'юк
28'

Бескоровайний збив на фланзі Климчука, який втік від нього.

14 травня о 15:48 Сергій Рип'юк
26'

Дебелко був на ударній позицій справа, але кут був занадто гострий, та й Слюбик вчасно перешкодив пробити.

14 травня о 15:46 Сергій Рип'юк
24'

Капіч пробував обіграти трьох-чотирьох разом, але переоцінив свої сили.

14 травня о 15:42 Сергій Рип'юк
21'

Момент!

Після скидки Луньова Стецьков опинився перед кіпером, але Паньків вчасно вийшов і скоротив кут обстрілу!

14 травня о 15:41 Сергій Рип'юк
20'

Розіграш кутового закінчився ударом Климчука з меж штрафного - слабкий удар забрав Кліщук.

14 травня о 15:40 Сергій Рип'юк
19'

Альваренга бив в дотик справа в штрафному, але захисник заблокував.

14 травня о 15:39 Сергій Рип'юк
17'

Тепер Рух контролює м'яч біля своїх воріт, дорожать м'ячем львів'яни.

14 травня о 15:36 Сергій Рип'юк
14'

Кривбас хотів швидко вибігти в контратаку, але страх помилитися призвів до пасу назад.

14 травня о 15:34 Сергій Рип'юк
11'

Поки Рух більше з м'ячем, але Кривбас грамотно захищається.

14 травня о 15:31 Сергій Рип'юк
9'

Небезпечно!

Хомченовський обіграв двох суперників простих перекиданням через них м'яча, але з кута воротарського пробив підйомом під м'яч - набагато вище вийшло.

14 травня о 15:27 Сергій Рип'юк
5'

Небезпечно!

Після закидання Дідик вибіг з-за спин усіх і на самоті перед голкіпером пробив вище!

14 травня о 15:24 Сергій Рип'юк
3'

Пас врозріз на Романа на правий фланг не пройшов.

14 травня о 15:23 Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

14 травня о 15:22 Сергій Рип'юк

Перший символічний удар робив військовий, прізвища, на жаль, розчути повністю не вдалося, звати Юрій Сергійович.

14 травня о 15:19 Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

Початок матчу затримався на 20 хвилин через повітряну тривогу.

14 травня о 14:55 Сергій Рип'юк
13 травня о 22:16 Сергій Рип'юк

В неділю, 14 травня, відбудеться поєдинок 26 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть криворізький «Кривбас» та львівський «Рух». Гра пройде в Кривому Розі на полі стадіону «Гірник», початок - о 15:00.

• Найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Криворізький «Кривбас» теоретично може замахнутися на п'яте єврокубкове місце, але, мабуть, нічого з цього не вийде - «Олександрія» потрохи набирає свої очки, нехай і через постійні нічиї. Тому криворіжцям доведеться боротися за шосте місце з «Колосом», «Ворсклою» та сенсаційним «Чорноморцем». Львівський «Рух» веде боротьбу за виживання і балів потребує якнайбільше, щоб по можливості уникнути навіть перехідних матчів. Подивимося, чия мотивація в неділю буде сильнішою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Кривбас» - «Рух».