Битва за виживання. Ноттінгем та Саутгемптон забили 7 м'ячів у матчі АПЛ

Перемогу з рахунком 4:3 здобули «лісники»

У понеділок, 8 травня, відбувся матч 35-го туру АПЛ між клубами «Ноттінгем Форест» та «Саутгемптон». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь «лісників».

Рахунок у поєдинку було відкрито на 18-й хвилині зустрічі. Відзначився Тайво Авонії. Через 3 хвилини він уже оформив дубль. На 25-й хвилині Карлос Алькарас зміг скоротити відставання «святих», проте наприкінці першого тайму Морган Гіббс-Вайт знову збільшив відрив «Ноттінгема».

У другій 45-хвилинці команди забили по одному голу. Спочатку на 51-й Лянко зробив рахунок 3:2, проте на 73-й Даніло повернув перевагу «лісників» у 2 м'ячі. На 90+1-й хвилині після перегляду відеоповтору було скасовано гол Феліпе. Джеймс Ворд-Проуз на 90+6 відповів на це забитим пенальті, зробивши підсумкові 4:3. Однак відігратися «Саутгемптон» уже не встиг.

Зараз «Ноттінгем Форест» посідає 16-те місце. У команди 33 очки після 35 турів. «Саутгемптон» розташувався на останній 20-й позиції з 24 пунктами.

АПЛ. 35-й тур, 6 травня

Ноттінгем Форест - Саутгемптон - 4:3

Голи: Авонії, 18, 21, Гіббс-Вайт, 44 (пен.), Даніло, 73 - Алькарас, 25, Лянко, 51, Ворд-Проуз, 90+6 (пен.)