Сенсація в АПЛ! Евертон з Миколенком розгромив Брайтон Де Дзербі в гостях

«Іриски» обіграли «чайок» з рахунком 5:1

У понеділок, 8 травня, відбувся матч 35-го туру АПЛ між клубами «Брайтон» та «Евертон». Гра завершилася сенсаційно перемогою «ірисок» з рахунком 5:1.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 34-й секунді! Абдулайє Дукуре вивів «Евертон» уперед. Вже до кінця першого тайму гості громили підопічних Роберто Де Дзербі 3:0, а Дукуре відзначився дублем. Ще один раз м'яч влучив у ворота «Брайтона» від голкіпера команди Стіла після прострілу МакНіла.

МакНіл таки зміг записати на свій рахунок гол, і навіть два. На 76-й він зробив 4:0, а на 90+6 забив 5-й гол для «ірисок». Єдине взяття воріт від «Брайтона» вболівальники побачили на 79-й хвилині. Відзначився Макаллістер.

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин, проте результативними діями не відзначився.

Наразі «Брайтон» посідає 7-ме місце у таблиці АПЛ. У команди 55 очок після 33 турів. «Евертон» йде на 16-й позиції з 32 пунктами.