Заміни Кривбаса: Дебелко - 6.0, Соза - 5,5, Приходько - б/о.

Заміни Динамо: Волошин - 6,5, Рамірес - 5,5, Перріс - 6,0, Царенко - б/о, Лонвейк - б/о.

Мінімальна перемога Динамо з рахунком 1:0.

08 травня о 15:14 Данііл Агарков
90' +4

Жовта для Сидорчука.

90' +3

Ще один момент у Динамо. Волошин потужно пробив зі штрафного майданчика, але, як і у Перріса, вище воріт.

08 травня о 15:12 Данііл Агарков
90' +2

Жовта для Попова.

90' +2

Момент у Перріса! Небезпечно пробив представник Ямайки з лівої, але вище воріт.

08 травня о 15:11 Данііл Агарков
90'

5 хвилин додає Козак до основного часу.

08 травня о 15:10 Данііл Агарков
90'

Лонвейк виходить замість Андрієвського.

08 травня о 15:09 Данііл Агарков
89'

Офсайд у Безкоровайного.

08 травня о 15:08 Данііл Агарков
86'

Позиційна атака Динамо. Возили м'яч кияни, зрештою, Волошин пробив із 25-ти набагато вище воріт

08 травня о 15:05 Данііл Агарков
83'

Момент у Раміреса! Волошин класним пасом вивів його сам на сам з Кліщуком, але голкіпер вчасно вийшов, скоротив кут і відбив удар.

08 травня о 15:03 Данііл Агарков
82'

Царенко виходить у Динамо замість Буяльського.

08 травня о 15:01 Данііл Агарков
80'

Жовта для Дебелко. Гравець Кривбасу ногою вдарив Попова у корпус. Вийшли лікарі на поле.

08 травня о 15:00 Данііл Агарков
79'

Приходько виходить замість Татаркова.

08 травня о 14:59 Данііл Агарков
78'

Небезпечний простріл від Понєдєльніка, але ніхто з партнерів не зміг замкнути передачу.

08 травня о 14:57 Данііл Агарков
77'

Перріс пробігав правим флангом, обігнав Сосу, але зробив неточний навіс. Удар від воріт Кривбасу.

08 травня о 14:55 Данііл Агарков
75'

Перріс вийшов і зразу заробив жовту. Тримав представник Ямайки Дібанго за футболку.

08 травня о 14:53 Данііл Агарков
73'

Рамірес і Перріс виходять замість Ваната та Беніто.

08 травня о 14:52 Данііл Агарков
72'

Даніель Соса дебютує в УПЛ. Представник Нігеру вийшов замість Микитишина.

08 травня о 14:51 Данііл Агарков
71'

Микитишин на рівному місці смикнув задню. Потрібна буде заміна, вийде Соса.

08 травня о 14:48 Данііл Агарков
67'

Хомченовський пробив, точніше покатив м'яч точно до рук Нешерета.

08 травня о 14:47 Данііл Агарков
67'

Дубінчак пробив з-за меж штрафного майданчика після розіграшу кутового, але дуже не точно.

08 травня о 14:45 Данііл Агарков
65'

Жовта для Тимчика. Футболіст Динамо звалив Микитишина.

08 травня о 14:43 Данііл Агарков
62'

Класна атака була у Кривбаса, Дібанга віддав на Дебелко, але той замість м'яча влучив по нозі Попова, який класно зіграв у відборі.

08 травня о 14:40 Данііл Агарков
59'

МОМЕНТ У ДИНАМО!

Швидка атака у Динамо, Волошин класно пробіг по флангу, у результаті м'яч дістався до Ваната, той пробив, але захисник Кривбасу заблокував удар.

08 травня о 14:39 Данііл Агарков
58'

Сидорчук пробив по центру і Кліщук спокійно фіксує м'яч.

08 травня о 14:36 Данііл Агарков
54'

Дебелко замість Задеракі вийшов у господарів.

08 травня о 14:32 Данііл Агарков
52'

Безкоровайний жорстко ззаду збив Ваната. Але без жовтої.

08 травня о 14:31 Данііл Агарков
50'

До речі, у перерві була заміна. Волошин вийшов замість Кабаєва.

08 травня о 14:28 Данііл Агарков
48'

ГОООООООЛ!

1:0 для Динамо робить Попов! Андрієвський точно навісив до штрафного майданчику, де захисник киян вистрибнув та пробив головою. Це перший гол Дениса у цьому сезоні.

47'

Небезпечно прострілював Дубінчак, але ніхто не зміг відгукнутись на цю передачу.

08 травня о 14:26 Данііл Агарков
46'

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 травня о 14:10 Данііл Агарков
45' +3

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

0:0 після першої 45-хвилинки.

45' +3

ПОПЕРЕЧИНА І НЕЩЕРЕТ РЯТУЄ ДИНАМО!

Після удару зі штрафного м'яч дістався до Луньова у штрафному майданчику, той пробив, Нещерет встиг зреагувати і у результаті м'яч влучає у поперечину.

08 травня о 14:07 Данііл Агарков
45' +2

Друга жовта у матчі, перша - для Динамо. Андрієвський збив Луньова.

08 травня о 14:06 Данііл Агарков
45' +1

Андрієвський намагався віддати верхову передачу, але Кліщук впевнено зіграв на виході.

08 травня о 14:05 Данііл Агарков
45'

Капіч повалив Кабаєва, небезпечний штрафний для Динамо наприкінці першого тайму.

08 травня о 14:03 Данііл Агарков
43'

Кабаєв накрутив у штрафному, пробив, але удар заблокували. Динаміці апелювали до арбітра, що була гра рукою, але все чисто.

08 травня о 14:01 Данііл Агарков
41'

Беніто непогано приклався, пробив, але м'яч влучив по обличчю Стецькову, якому після цього довелось надавати допомогу.

08 травня о 14:00 Данііл Агарков
40'

Атакують динамівці, але Кривбас непогано захищається.

08 травня о 13:58 Данііл Агарков
38'

Капіч закидав уперед на партнера, але не точно і Нещерет забирає м'яч до рук.

08 травня о 13:55 Данііл Агарков
35'

Ванат і Буяльський майже забрали м'яч у Кліщука. Невдалий пас був від гравця Кривбасу на голкіпера.

08 травня о 13:52 Данііл Агарков
32'

Микитишин знову звалився на газон. Сирота вдарив у корпус гравця Кривбасу, але без жовтої.

08 травня о 13:50 Данііл Агарков
30'

Фол в атаці фіксує Козик.

30'

Кутовий для Динамо. Поки команди не форсують події.

08 травня о 13:48 Данііл Агарков
28'

Перша жовта у матчі. Хомченовський вдарив по нозі Буяльського.

08 травня о 13:47 Данііл Агарков
27'

З'явилися лікарі на полі, Микитишин лежить на газоні.

08 травня о 13:46 Данііл Агарков
27'

Тимчик збив Микитишина, який пробігав по флангу. Штрафний для Кривбасу.

08 травня о 13:45 Данііл Агарков
25'

Хомченовський змістився у центрі, пробив з лівої, але не сильно і не точно. Удар від воріт Нещерета.

08 травня о 13:44 Данііл Агарков
24'

М'яч перейшов під контроль Кривбасу.

08 травня о 13:42 Данііл Агарков
21'

Перший небезпечний момент у Динамо!

Андрієвський віддав красивий пас на Кабаєва, той віддав передачу на Буяльського, який не зміг пробити і м'яч зрізався до Беніто. Той пробив, але захисник Кривбасу врятував команду. У результаті м'яч дістався до Ванату, який був в офсайді.

08 травня о 13:38 Данііл Агарков
18'

Перший удар киян. Сидорчук пробив, але набагато вище воріт.

17'

І знову Кривбас створю небезпеку! Після розіграшу кутового Задерака дуже потужно пробив, але точно в руки Нешерету.

08 травня о 13:36 Данііл Агарков
16'

МОМЕНТ!

Капіч з лівої закрутив з-за меж штрафного майданчика, але Нещерет врятував Динамо. Кутовий.

08 травня о 13:34 Данііл Агарков
14'

Беніто впав на газон, але вже підвівся. У боротьбі отримав по нозі.

08 травня о 13:32 Данііл Агарков
12'

Динамо намагається контролювати м'яч, але з пасами у киян біда...

08 травня о 13:30 Данііл Агарков
10'

Перша спроба киян зробити щось у штрафному майданчику Кривбаса завершилася нічим. У результаті Понєдєльнік перехопив флангову передачу.

08 травня о 13:29 Данііл Агарков
9'

Нагадаємо, що на матчі працює система VAR, що э дуже важливим наразі в УПЛ!

08 травня о 13:27 Данііл Агарков
6'

Стецьков не дістав головою до верхової передачі після кутового. Поки цікавіше виглядає Кривбас.

08 травня о 13:26 Данііл Агарков
4'

Микитишин пробивав, було небезпечно, але удар вийшов дуже не точним.

08 травня о 13:24 Данііл Агарков
3'

МОМЕНТ У КРИВБАСУ!

Луньов небезпечно пробивав головою, проте Нещерет зробив сейв. Але все одно був офсайд.

08 травня о 13:21 Данііл Агарков
1'

З цікавого на першій хвилині - після пасу від гравця Динамо, м'яч потрапив до ніг арбітра.

08 травня о 13:20 Данііл Агарков
1'

МАТЧ КРИВБАС - ДИНАМО РОЗПОЧАТО!

З точки м'яч розвели кияни.

08 травня о 12:55 Данііл Агарков

Відбій тривоги. Матч розпочнеться о 13:15 за Києвом.

08 травня о 12:28 Данііл Агарков

По всій Україні о 11:58 оголошено повітряну тривогу. Початок матчу може бути затриманий.

08 травня о 4:46 Данііл Агарков

В понеділок, 8 травня, відбудеться поєдинок 25 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть криворізький «Кривбас» та київське «Динамо». Гра пройде в Кривому Розі на полі стадіону «Гірник», початок - о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перед стартом туру «Кривбас» займає шосте місце в турнірній таблиці. До п'ятої «Олександрії» відстань становить п'ять очок плюс «поліграфи» мають гру в запасі, але чому б не помріяти про єврокубкове місце для команди Вернидуба? Суперниками в останніх шести турах будуть власне «Динамо», «Рух», «Ворскла», обидва «Металісти» (і той, що з приставкою «1925», і той, що без неї) і «Дніпро-1». Цілком можливо непогано розжитися очками і сподіватися на осічки конкурента, який грає переважно внічию і точно втрачатиме бали.

Про проблеми «Динамо» не писав і не говорив тільки лінивий. Тому не будемо зациклюватися на потенційно четвертому місці киян в турнірній таблиці, а поговоримо про позитив. Олександр Шовковський провів на чолі «Динамо» два матчі, обидва виграв. Цікаво відзначити, що під його керівництвом футболісти почали більше бити здалеку. Це приносить свої плоди - «Металісту» забив Олександр Сирота, а у ворота «Ворскли» в минулому турі влетів дальній постріл Владислава Ваната.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Кривбас» - «Динамо».