Перша перемога Лемпарда. Челсі обіграв Борнмут, Мудрик відзначився жовтою

«Сині» з рахунком 3:1 обіграли «вишень»

У суботу, 6 травня, відбувся матч 35-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Борнмут» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь лондонців.

Рахунок у матчі на 9-й хвилині відкрив Конор Галлахер. Вже через 12 хвилин Матіяс Вінья відзначився голом за «вишень». З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі м'яч переважно був у ногах у гостей. У результаті «сині» змогли реалізувати свою перевагу. Під кінець зустрічі на 82-й забив Бенуа Бедьяшіль, а на 86-й Жоау Фелікс поставив масну крапку в матчі.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі команди, провів на полі 63 хвилини, після чого був замінений на Стерлінга. На 15-й хвилині українець отримав жовту картку за симуляцію у штрафному майданчику «Борнмута». Український захисник господарів Ілля Забарний у цьому матчі участі не брав.

Ця перемога стала для Френка Лемпарда першою після того, як він змінив Грема Поттера. До цього «Супер Френкі» програв із «синіми» усі 6 матчів.