Фіналісти Ліги чемпіонів розіграють золоті нагороди Плюс Ліги

Перед єврокубковим поєдинком «Закса» та «Ястшембськи Вегель» визначать чемпіона Польщі

Перемогами двох найкращих на сьогодні волейбольних клубів Європи завершилися півфінальні серії чоловічого чемпіонату Польщі. Для виходу у фінал командам «Закса» та «Ястшембськи Вегель» знадобилося лише по три матчі.

Чинні чемпіони країни та дворазові переможці двох останніх турнірів Ліги чемпіонів зустрічалися з «Ресовією». «Закса» зуміла двічі виграти в гостях 3:2 і 3:1, а потім вже вдома перемогла і в третьому матчі 3:2.

За аналогічним сценарієм проходили ігри півфіналу, в яких брали участь «Ястшембськи Вегель» та «Алурон Варта». Двічі в гостях сильнішими були волейболісти з міста Ястшембе-Здруй 3:1 та 3:2. І в третьому поєдинку на своєму майданчику вони знову досягли успіху 3:0.

Чемпіонат Польщі з волейболу сезону 2022-2023 років. Плюс Ліга
Півфінальні серії (до трьох перемог). 26 квітня. Треті матчі

«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) - «Ресовія» (Жешув)
3:2 (25:19, 19:25, 25:23, 26:28, 15:12)
Попередні матчі - 3:2, 3:1
Рахунок серії - 3:0

«Ястшембськи Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща) - «Алурон Варта» (Заверце)
3:0 (25:13, 25:17, 25:21)
Попередні матчі - 3:1, 3:2

Фінальна серія до трьох перемог розпочнеться 3 травня.

Нагадаємо, що саме ці два клуби зіграють у фіналі чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів, що відбудеться 20 травня у Турині.

І також додамо, що львівський «Барком-Кажани», який цього сезону вперше брав участь у чемпіонаті Польщі, в підсумку посів 13 місце, обігравши у двох стикових матчах команду «Купрум» (Любін).