ЧС з хокею. Україна U-18 стартувала з перемоги над Францією

Виграли у серії булітів

Збірна України з хокею U-18 провела перший матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A. Треба сказати, що це другий за рахунком дивізіон, тобто жодна інша хокейна збірна України не забралася так високо. Судячи з усього, поки що завданням команди Олександра Бобкіна буде затриматися в цьому дивізіоні.

У стартовій зустрічі Україна зіграла проти Франції, а основний час завершився внічию 2:2, тож командам довелося грати овертайм. Щоправда, чотири хвилини овертайму юні українці грали у меншості, але зуміли якісно зіграти в обороні, перевівши зустріч у серію булітів.

У серії кидків сильнішими були українці, які реалізували два буліти проти одного точного кидка у суперника.

Україна U-18 завоювала два пункти, а завтра зіграє проти одного з фаворитів, збірної Данії.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Україна U-18 - Франція U-18 3:2 (по булітах) (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - Герасименко (Кравченко), 08:50. 1:1 - Серре (Шапюї, Леманн), 12:48. 2:1 - Шульга (Купріянов), 24:23. 2:2 - Шапюї, 25:40. 3:2 - Яловий (переможний булліт)