Джокович не без проблем обіграв росіянина на старті Мастерса в Монте-Карло

Перша ракетка світу у двох сетах виграв у Івана Гахова, який виступає під нейтральним прапором

Лідер світового рейтингу АТР Новак Джокович (Сербія) успішно стартував на першому грунтовому Мастерсі сезону в Монте-Карло (Монако).

У 1/16 фіналу змагань сербський тенісист у двох сетах обіграв Івана Гахова (АТР 198), який виступає під нейтральним прапором. Матч тривав 1 годину та 48 хвилин.

ATP 1000 Монте-Карло. Грунт. 1/16 фіналу

Новак Джокович (Сербія) [1] - Іван Гахов [Q] - 7:6 (7:5), 6:2

У першій партії Джокович програвав із брейком (3:4*), проте зміг повернутися в гру та дотиснути суперника.

У 1/8 фіналу турніру у Монте-Карло Новак зіграє з переможцем італійського дербі Люка Нарді - Лоренцо Музетті.

Зазначимо, що за свою кар'єру Джокович двічі вигравав титул на Мастерсі у Монако. Востаннє він брав трофей на цих кортах у 2015 році.