Стала відома оцінка Мудрика за матч Челсі проти Вулвергемптона

Українець провів на полі трохи більше 25 хвилин

У суботу, 8 квітня, відбувся матч 30-го туру чемпіонату Англії між клубами «Вулвергемптон» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «вовків».

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав зустріч у запасі. На 69-й хвилині гри наставник «синіх» Френк Лемпард випустив українця. Михайло замінив Рахіма Стерлінга, проте допомогти своїй команді він так і не зміг.

Після завершення поєдинку статистичний портал WhoScored виставив українцеві оцінку у 6.3 бали. За 25 хвилин Мудрик віддав 2 точні паси, 1 раз успішно обвів суперника, двічі заробив на собі фол і 9 разів торкнувся м'яча.

Оцінка Михайла в 6.3 бали вища, ніж у 6 гравців «Челсі». Найкращими гравцями у складі «пенсіонерів» стали Каліду Кулібалі та Ріс Джеймс. Вони мають по 7.8 балів.

Найкращим у поєдинку було визнано Матеус Нунес (8.2), який забив єдиний гол.

Данііл Агарков Джерело: WhoScored