За Нагельсманна такого не було. Невдача Тухеля: Баварія вилетіла з Кубка

Мюнхенці у 1/4 фіналу Кубка Німеччини сенсаційно програли «Фрайбургу»

У вівторок, 4 квітня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Німеччини з футболу між клубами «Баварія» та «Фрайбург». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «бразильців з Брайсгау».

Рахунок у матчі було відкрито на 19-й хвилині завдяки голу Дайо Упамекано. Проте вже через 8 хвилин Ніколас Хефлер зрівняв рахунок.

Все йшло до того, що гра перейде до екстра-тайму, але на 90+5 Лукас Холер вразив ворота Яна Зоммера, приніс несподівану перемогу для «Фрайбурга» та вибив «Баварію» з турніру.

Зазначимо, що ця поразка стала першою для Томаса Тухеля на посаді головного тренера «Баварії». Раніше мюнхенців очолював Юліан Нагельсманн, під керівництвом якого «червоні» тричі перемагали «Фрайбург», причому двічі - розгромно (5:0, 4:1).