Евертон вирвав нічию в Тоттенхема без Конте. Миколенко вийшов на 77-й хв.

Перша гра «шпор» під керівництвом в.о. головного тренера Крістіана Стелліні

У матчі 29-го туру АПЛ «Евертон» вдома зіграв унічию з «Тоттенхемом» з рахунком 1:1.

Це була перша гра «Тоттенхема» під керівництвом в.о. головного тренера Крістіана Стелліні. Тиждень тому боси «шпор» звільнили Антоніо Конте.

На 58-й хвилині «Евертон» залишився у меншості, оскільки був вилучений Абдулайє Дукуре. На 68-й хвилині влучним ударом з пенальті рахунок відкрив Гаррі Кейн.

Українець Віталій Миколенко був заявлений у запасі в ірисок та вийшов на заміну на 77-й хвилині матчу.

Форвард лондонців Лукас Моура був вилучений на 88-й хвилині, і склади зрівнялися. Наприкінці гри Майкл Кін вирвав для ірисок нічию (1:1).

«Тоттенхем» набрав 50 очок і наздогнав «Манчестер Юнайтед» та «Ньюкасл» (поділ 3-5 місць). «Евертон» вийшов із зони вильоту, набравши 27 балів (15-та позиція).