Верес – Кривбас – 1:2. Магія двійок, як криворіжці вирвали перемогу? Відео

Дивіться відеоогляд матчу 19-го туру УПЛ

У суботу, 1 квітня, відбувся матч 19-го туру чемпіонату України з футболу між клубами «Верес» та «Кривбас». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь криворізької команди.

На 51-й хвилині зустрічі 23-річний український півзахисник «Кривбасу» Клим Приходько після чудової комбінації забив гол і вивів криворізький клуб уперед.

За кілька хвилин «Кривбас» залишився у меншості. Буквально за 2 хвилини Денис Устименко отримав 2 жовті картки та був вилучений з поля.

Але на цьому зв'язок із цифрою «2» у команд не завершився. На 82-й хвилині Андрій Блізніченко зрівняв рахунок після того, як реалізував пенальті. Проте буквально за хвилину Андрій Понєдєльнік замкнув навіс і знову вивів «Кривбас» уперед. Таким чином за 2 хвилини вболівальники побачили 2 голи команд. Символічно, що «Кривбас» виграв цей поєдинок завдяки двом забитим м'ячам.