Драматичний матч. Одеська БІПА обіграла Черкаські Мавпи в овертаймі

Командам забракло 40 хвилин ігрового часу для визначення переможця

Одеська БІПА виграла матч черкаського баблу Суперліги, здолавши господарів майданчику, Черкаські Мавпи, з рахунком 90:82.

Командам не вистачали 40 хвилин ігрового часу для визначення переможця. Доля матчу вирішувалась в овертаймі, де чудову гру в атаці продемонстрував Ярослав Кадигроб. Форвард клубу БІПА зі своїх 15 очок 8 набрав саме в додатковій п'ятихвилинці, яку його команда виграла з рахунком 18:10.

Черкаські Мавпи лідирували протягом більшої частини ігрового часу, але втримати перевагу в рахунку в клатчі не змогли і поступились в першому матчі домашнього баблу із рахунком 82:90.

БІПА здобула важливу перемогу в контексті боротьби за медалі, а Мавпи опустились на передостаннє місце в таблиці. Одесити в своєму наступному матчі 29 березня зіграють проти Старого Луцька, а черкасці в цей же день протистоятимуть Політехніці-Галичині.