Барком перемогою завершив груповий етап польської Плюс Ліги

З рахунком 3:1 підопічні Угіса Крастіньша в Кракові обіграли клуб «BBTS» з міста Бєльсько-Бяла

Сьогодні волейболісти львівського «Баркома-Кажани» провели свій заключний матч групового етапу чоловічого чемпіонату Польщі з волейболу Плюс Ліги. У місті Краків українці приймали команду «BBTS» (Бельсько-Бяла), у якої виграли у першому колі в трьох сетах.

Першу партію наші волейболісти, щиро кажучи, провалили. Виграючи на старті 5:4, вони віддали суперникам поспіль п'ять очок 5:9. Далі зібратися львів'яни вже ніяк не могли, при цьому рахунок зростав на користь гостей 7:13, 10:17, 11:20 та нарешті 15:25.

Натомість у другому сеті підопічні Угіса Крастіньша зуміли знайти свою гру. Замість Йонаса Квалена та Владислава Щурова на майданчик вийшли Олег Шевченко та Богдан Мазенко, і практично всю партію волейболісти «Баркома-Кажани» вели з перевагою. Спочатку у три-чотири очки 5:2, 7:4, 10:6, а потім і ще більше 13:8, 15:10, 19:13. У підсумку українці виграли 25:18 і загальний рахунок в матчі зрівнявся.

Цікаво, що дві наступні партії завершилися з рахунком 25:18 на користь нашої команди. «Барком-Кажани» переміг в цьому поэдинку 3:1 і на мажорній ноті завершив груповий етап Плюс Ліги.

Львів'яни виступали у такому складі: Мурат Єніпазар (набрав 2 очки), Йонас Квален (1), Владислав Щуров (1), Василь Тупчий (20), Віталій Кучер (5), Артем Смоляр (10), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Олексій Головень (0), Богдан Мазенко (10), Олег Шевченко (9).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга
29 тур. Краків (Польща). 23 березня
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) - «BBTS» (Бельсько-Бяла, Польща)

3:1 (15:25, 25:18, 25:18, 25:18)

Таким чином, «Барком-Кажани» завершив турнір на 13-му місці, набравши 30 очок у 30 матчах. Проте сезон для української команди ще не закінчено. На початку квітня вона проведе ще два стикові поєдинки за підсумкові 13 та 14 місця.