«Шахтар» (заміни): Конопля - 6,0, Траоре - 6,0, Очеретько - 6,0, Михайліченко - 6,0, Назарина - б/о.

«Рух» (заміни): Руніч - 5,5, Таллес - 5,5.

90'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

19 березня о 16:48 Олександр Снітко
87'

У сітку зі зовнішнього боку влучив Климчук своїм ударом із гострого кута на лівому фланзі штрафного.

19 березня о 16:46 Олександр Снітко
86'

На трибуни пробив Руніч із лівого флангу штрафного.

19 березня о 16:45 Олександр Снітко
85'

До Трубіна головою спрямував закидання на правий фланг атаки суперників для Климчука Михайліченко.

19 березня о 16:43 Олександр Снітко
82'

Утратою м'яча від Климчука завершилась глибока подача з правого флангу від Романа.

19 березня о 16:41 Олександр Снітко
80'

Назарину випустили замість Степаненка.

19 березня о 16:40 Олександр Снітко
79'

Матвієнко отримав по ногах від Руніча на лівому фланзі атаки.

19 березня о 16:37 Олександр Снітко
77'

На завершення подачі Михайліченка з лівого флангу до центру штрафного Траоре пробив зльоту повз дальню стійку.

19 березня о 16:35 Олександр Снітко
74'

Руніч пірнав перед Степаненком на чужій половині, але той не підставився.

19 березня о 16:32 Олександр Снітко
71'

Конопля розганяв Очеретька до правого флангу штрафного, але того не пустили до м'яча.

19 березня о 16:30 Олександр Снітко
69'

Одразу випустили Михайліченка замість Ракіцького.

19 березня о 16:29 Олександр Снітко
68'

Підкат від Ракіцького в центрі поля проти Климчука.

19 березня о 16:26 Олександр Снітко
66'

Замість Джурасека дограватиме Очеретько.

19 березня о 16:25 Олександр Снітко
64'

Холод на ближньому куті воротарського завершував подачу кутового з лівого флангу, але головою пробив невдало.

19 березня о 16:23 Олександр Снітко
62'

Тримається м'яч на половині Шахтаря, але все дуже повільно.

19 березня о 16:22 Олександр Снітко
60'

Роман запустив передачу правим флангом, але до неї не встиг Руніч.

19 березня о 16:19 Олександр Снітко
57'

Аж занадто економічний футбол від Шахтаря цими хвилинами.

19 березня о 16:17 Олександр Снітко
55'

До лівого флангу штрафного Криськів зіграв за спини захисникам, але Траоре не випередив Паньківа.

19 березня о 16:14 Олександр Снітко
53'

Климчук зупинив перед штрафним передачу з лівого флангу, але його миттєво атакував Степаненко без фолу.

19 березня о 16:13 Олександр Снітко
51'

Пожвавився Рух тим часом, але моментів обмаль.

19 березня о 16:10 Олександр Снітко
49'

Судаков із правого флангу вирізав передачу на лівий фланг штрафного в офсайд для Траоре.

19 березня о 16:08 Олександр Снітко
47'

До рук Трубіна поцілив Руніч здалеку з лівого флангу.

19 березня о 16:07 Олександр Снітко
46'

Альваренгу замінили на Руніча.

19 березня о 16:06 Олександр Снітко
46'

Траоре поміняв Келсі.

46'

Едсона замінили на Таллеса.

19 березня о 16:05 Олександр Снітко
46'

19 березня о 15:50 Олександр Снітко
45' +1

МОМЕНТ! Слюбик замикав у центрі штрафного подачу стандарту з лівого флангу, але головою поцілив у Трубіна.

19 березня о 15:49 Олександр Снітко
45'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через одну хвилину.

44'

Гочолеішвілі влетів у спину Климчуку на правому фланзі захисту.

19 березня о 15:47 Олександр Снітко
19 березня о 15:46 Олександр Снітко
41'

Гочолеішвілі м'яко подав із правого флангу, але в центрі штрафного Келсі пробив повз дальню стійку.

19 березня о 15:44 Олександр Снітко
39'

Розігрує м'яч на чужій половині Рух.

19 березня о 15:42 Олександр Снітко
37'

Відверто некваплива гра від Шахтаря.

19 березня о 15:39 Олександр Снітко
35'

Келсі не встигав до передачі з власної половини, і зіграв у ноги Слюбику.

19 березня о 15:37 Олександр Снітко
33'

Гочолеішвілі, Лях та Климчук зіштовхнулись на половині Шахтаря.

19 березня о 15:35 Олександр Снітко
31'

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Судаков із лівого флангу штрафного виконав простріл, який Криськів завершив зльоту в центрі штрафного.

19 березня о 15:33 Олександр Снітко
29'

Рух почав підніматись до чужої половини, але ще доволі боязкий.

19 березня о 15:31 Олександр Снітко
27'

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ракіцький закинув до штрафного, Келсі скинув, Криськів скинув, а Матвієнко пробив дальній!

19 березня о 15:29 Олександр Снітко
25'

Рух перестав чіплятись за м'яч.

19 березня о 15:27 Олександр Снітко
23'

Постріл від Ракіцького зі стандарту приняла на себе стінка.

19 березня о 15:26 Олександр Снітко
22'

Криськіва руками тримав Довгий перед власним штрафним.

19 березня о 15:24 Олександр Снітко
20'

Джурасек прокинув на лівому фланзі повз Романа, але того підстрахував Довгий.

19 березня о 15:23 Олександр Снітко
18'

Стінка під час зміщення Судакова з правого флангу з Бондаренком завершилась дальнім ударом низом до рук воротаря.

19 березня о 15:20 Олександр Снітко
16'

Методична гра в пас у центрі поля від Шахтаря.

19 березня о 15:18 Олександр Снітко
14'

Підкатом у центрі поля збив Бондаренка Едсон.

19 березня о 15:17 Олександр Снітко
13'

МОМЕНТ! Потужний постріл Судакова здалеку з лівого флангу пройшов над ближньою дев'яткою.

19 березня о 15:15 Олександр Снітко
11'

На лівому фланзі штрафного Климчук просто залишив м'яч Бондарю своїм невдалим дриблінгом.

19 березня о 15:14 Олександр Снітко
10'

Судакова збили на правому фланзі захисту.

19 березня о 15:12 Олександр Снітко
8'

МОМЕНТ! Паньків ногами відбив удар від Келсі з лівого флангу штрафного.

19 березня о 15:11 Олександр Снітко
7'

Перспективний початок від Руху в пресингу.

19 березня о 15:09 Олександр Снітко
5'

Соломон із лівого флангу штрафного зіграв назад під удар Ляху, але той пробив у Степаненка.

19 березня о 15:08 Олександр Снітко
4'

Спроба пробити від Криськіва з правого флангу штрафного призвів лише до кутового.

19 березня о 15:07 Олександр Снітко
3'

Закинули м'яч на хід Климчуку з глибини поля, але Трубін прочитав.

19 березня о 15:05 Олександр Снітко
1'

Контролює м'яч Шахтар на старті. Без несподіванок.

19 березня о 13:54 Олександр Снітко

У неділю, 19 березня, відбудеться поєдинок 18-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» та львівський «Рух». Матч пройде у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 15.00.

Донецький «Шахтар» повертається у реалії матчів на внутрішній арені після розгрому в Лізі Європи УЄФА від нідерландського «Феєнорда» (1:7). Однак часу на сум у команди Ігора Йовічевіча просто немає, оскільки «Дніпро-1» напередодні обіграв «Верес» (1:0), тому зрівнявся за набраними очками з «гірниками». У першому колі донеччани здобули важку перемогу з мінімальним рахунком на цій же арені (1:0), але тепер вони перебувають у тонусі, а суперники не можуть похвалитися стабільністю результатів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Рух».