Запасні: Беттінеллі, Кукурелья, Канте, Мудрик, Мадуеке.

«Евертон»: Пікфорд - Годфрі, Тарковські, Кін, Коулман (Миколенко, 84) - Онана, Гує (Сіммс, 79), Дукуре - Макніл, Івобі - Грей.

Запасні: Бегович, Голгейт, Міна, Коуді, Девіс, Гарнер, Мопе.

Арбітр: Даррен Інгленд (Йоркшир, Англія).

Стадіон: «Стемфорд Бридж» (Лондон, Англія).

90' +4

Макніл збив із ніг Джеймса на правому фланзі атаки суперників.

18 березня о 21:22 Олександр Снітко
90' +2

Навісом у суперника з правого флангу Гаверц заробив кутовий, влучивши в суперника.

18 березня о 21:20 Олександр Снітко
90'

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через п'ять хвилин.

89'

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Сіммс із передачі Дукуре до лівого флангу штрафного обійшов захисника, і пробив під воротарем!

18 березня о 21:17 Олександр Снітко
87'

Фофана замінили на Чалобу.

18 березня о 21:16 Олександр Снітко
86'

Чуквуемека вийшов замість Фелікса.

18 березня о 21:14 Олександр Снітко
84'

Миколенка випустили замість Коулмана.

18 березня о 21:13 Олександр Снітко
83'

Простріл із лівого флангу від Галлегра відскочив від захисника в ногу гравцю ж Челсі.

18 березня о 21:11 Олександр Снітко
81'

Замість Ковачича вийшов Лофтус-Чік.

18 березня о 21:09 Олександр Снітко
79'

Сіммс вийшов на заміну Гує.

18 березня о 21:06 Олександр Снітко
76'

ГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Гаверц із пенальті забив у правий верхній кут.

18 березня о 21:05 Олександр Снітко
74'

Джеймс почав штовхатись.

18 березня о 21:03 Олександр Снітко
73'

ПЕНАЛЬТІ! Тарковські підрізав Джеймса на лівому фланзі штрафного.

18 березня о 21:02 Олександр Снітко
71'

Гаверц розвернувся біля правого кута штрафного, але пробив у руки Пікфорду.

18 березня о 21:00 Олександр Снітко
69'

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Дукуре головою заштовхав м'яч у ворота, після скидання від Тарковські подачі з кутового з правого флангу на дальній кут воротарського.

18 березня о 20:58 Олександр Снітко
68'

Кулібалі заблокував спробу Онана завершити головою подачу кутового з лівого флангу.

18 березня о 20:57 Олександр Снітко
66'

Прострілом у Джеймса з лівого флангу Макніл заробив кутовий. Перший для його команди сьогодні.

18 березня о 20:54 Олександр Снітко
64'

Офсайд у Джеймса під час передачі на хід до правого флангу атаки.

18 березня о 20:52 Олександр Снітко
62'

Замість Пулішича гратиме Галлагер.

62'

Відскочив м'яч до Ковачича перед штрафним, але пробив він у захисника.

18 березня о 20:50 Олександр Снітко
60'

Гує полетів на газон від підкату Енцо на лівому фланзі захисту, але той обійшовся без фолу.

18 березня о 20:49 Олександр Снітко
58'

МОМЕНТ! Прострілював на дальню зі штрафного з правого флангу Макніл, але м'яч трохи пролетів повз стійку.

18 березня о 20:48 Олександр Снітко
57'

Просування Івобі правим флангом атаки фолом зупинив Кулібалі.

18 березня о 20:47 Олександр Снітко
55'

Постріл від Пулішича зі зони перед штрафним полетів у лівий кут, але до цього зафіксували офсайд.

18 березня о 20:45 Олександр Снітко
54'

Івобі прострілом із правого флангу поцілив у голову Кіну, рикошет від якої забрав Кепа.

18 березня о 20:44 Олександр Снітко
52'

ГГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Захисник перехопив простріл Чілвелла з лівого флангу, але з відскоку зі входу до штрафного Фелікс пробив під дальню стійку.

18 березня о 20:41 Олександр Снітко
51'

Дальній постріл із правого флангу від Джеймса блокував Тарковські.

18 березня о 20:40 Олександр Снітко
50'

МОМЕНТ! Пікфорд упорався зі завершенням подачі з лівого флангу від Чілвелла головою від Гаверца.

18 березня о 20:39 Олександр Снітко
49'

Гаверц у центрі штрафного не дістався до подачі з правого флангу від Джеймса.

18 березня о 20:37 Олександр Снітко
47'

Перспективний пресинг від Евертона на чужій половині.

18 березня о 20:35 Олександр Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 березня о 20:20 Олександр Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45' +3

Пулішич із лівого флангу подавав на дальню, але Гаверц не встиг до м'яча.

18 березня о 20:19 Олександр Снітко
45' +1

Макніл на лівому куті власного штрафного збив Джеймса.

18 березня о 20:18 Олександр Снітко
45'

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

18 березня о 20:17 Олександр Снітко
44'

Пулішич зіграв лівим флангом на Гаверца, але м'яч перехопив Тарковські.

18 березня о 20:15 Олександр Снітко
42'

Чілвелл почав шкутильгати після чергової боротьби.

18 березня о 20:13 Олександр Снітко
40'

Макніл заходив до лівого флангу штрафного, але його вчасно зупинив Кулібалі.

18 березня о 20:11 Олександр Снітко
37'

Важко, але Пулішич знову піднявся на ноги.

18 березня о 20:08 Олександр Снітко
35'

Пулішича вибив із гри Грей потужним пострілом зі штрафного в стінку з правого флангу.

18 березня о 20:05 Олександр Снітко
33'

МОМЕНТ! Фелікс бив із правого флангу штрафного низом, але влучив у воротаря.

18 березня о 20:03 Олександр Снітко
30'

Проти Тарковські сфолив Гаверц на центральному вході до штрафного.

18 березня о 20:01 Олександр Снітко
28'

Ще раніше підкотився в центрі поля Гує проти Пулішича.

18 березня о 20:00 Олександр Снітко
27'

Годфрі на ближній перехопив передачу Фелікса з лівого флангу.

18 березня о 19:57 Олександр Снітко
25'

Фофана на чужій половині ззаду по ногах ударив Грея.

18 березня о 19:55 Олександр Снітко
23'

Фелікс накиданням із правого флангу штрафного перекинув м'яч над воротами.

18 березня о 19:53 Олександр Снітко
21'

Гаверцу на ближній не вдалось підправити м'яч до воріт під час прострілу з лівого флангу від Чілвелла.

18 березня о 19:52 Олександр Снітко
20'

До рук Пікфорду прилетів дальній постріл Гаверца з правого флангу під дальню стійку.

18 березня о 19:51 Олександр Снітко
19'

Без м'яча знову залишився Евертон.

18 березня о 19:49 Олександр Снітко
17'

Вище воріт запустив м'яч Макніл ударом із центральної зони перед штрафним.

18 березня о 19:48 Олександр Снітко
16'

Відскочив м'яч від Фелікса в центрі штрафного, після подачі з лівого флангу від Чілвелла, але Гаверц того не зрозумів.

18 березня о 19:46 Олександр Снітко
14'

Урівноважений розіграш від Челсі на власній половині.

18 березня о 19:43 Олександр Снітко
12'

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу Гаверц завершив ударом головою з меж воротарського вище воріт.

18 березня о 19:42 Олександр Снітко
11'

Фелікс пробивав із центрального входу до штрафного, але влучив у захисника.

18 березня о 19:40 Олександр Снітко
9'

Пулішич заходив до лівого флангу штрафного, але Тарковські своєчасно втрутився з підкатом.

18 березня о 19:39 Олександр Снітко
8'

Небагато ініціативи на чужій половині від Евертона.

18 березня о 19:38 Олександр Снітко
6'

Подача штрафного з лівого флангу від Макніла пішла на голову суперникам.

18 березня о 19:37 Олександр Снітко
5'

МОМЕНТ! Ковачичу на ногу опустився на центральному вході до штрафного відскок від подачі з кутового з правого флангу, але постріл пішов повз ближню стійку.

18 березня о 19:36 Олександр Снітко
4'

На кутовий відправив Кін над воротарським подачу Чілвелла зі штрафного з лівого флангу.

18 березня о 19:35 Олександр Снітко
3'

Макніл підставився під дальній постріл із правого флангу від Енцо.

18 березня о 19:34 Олександр Снітко
2'

Чілвелл невдало зупинив переведення на лівий фланг від Фофана.

18 березня о 19:32 Олександр Снітко
1'

Челсі розпочав із невдалого пасу до лівого флангу.

18 березня о 19:31 Олександр Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 березня о 19:14 Олександр Снітко
18 березня о 19:04 Олександр Снітко
18 березня о 18:48 Олександр Снітко
18 березня о 18:47 Олександр Снітко

У суботу, 18 березня, відбудеться поєдинок 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться лондонський «Челсі» та «Евертон». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Стемфорд Бридж», початок о 19:30.

Лондонський «Челсі» під керівництвом Грема Поттера нарешті почав стабільно перемагати, а український нападник Михайло Мудрик навіть відзначився першою результативною дією у новому клубі. Однак публіка прагне продовження, і для цього «сині» мають непогану опцію - домашню гру проти «Евертона» з Віталієм Миколенком у складі. «Іриски» переживають не найкращі часи, але Шон Дайч намагається витягнути їх із зони вильоту.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» - «Евертон».