Голменколлен-2023. Геррманн-Вік виграла спринт, українки поза топ-40

Україна не буде представлена у мас-стартах, якими завершиться сезон-2022/23

У норвезькому Голменколлені в рамках дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону відбувся жіночий спринт.

Українські біатлоністки провалили гонку. Найкращою у складі нашої збірної стала Анастасія Меркушина, яка із чистою стрільбою посіла 46-те місце.

Виграла гонку Деніз Геррманн-Вік, компанію німкені на п'єдесталі пошани склали шведки Ганна Еберґ та Анна Маґнуссон. Усі призерки відстрілялися без промахів.

19 березня біатлонний сезон-2022/23 завершиться гонками із масовим стартом. Україна в них не буде представлена, оскільки жоден наш спортсмен не відповідає вимогам кваліфікації.

Жіноча збірна України завершила сезон на 10-й позиції в Кубку націй та зберегла квоту в 5 спортсменок на спринти та індивідуальні гонки наступного сезону.