Юрген КЛОПП: «Ми грали так, як хотів Борнмут»

Тренер «Ліверпуля» – про поразку від «Борнмута»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку 0:1 від «Борнмута» у 27-му турі АПЛ:

«Я дуже розчарований. Матч був майже повною протилежністю того, що ми хотіли реалізувати. Я думаю, що ми грали протягом 95 хвилин так, як хотів зіграти «Борнмут». У нас було лише кілька хвилин і кілька моментів, щоб зробити те, чого ми хотіли.

У першому таймі, я думаю, наші два-три найкращі моменти були схожими: знайти півпростір. Ми забили гол, який не зарахували через офсайд. У нас були інші хороші моменти після стандартних положень, які ми не використали. Якщо враховувати тільки домашні матчі, то ми в ТОП-4, якщо виїзні - навіть не в єврокубках».

Олег Дідух Джерело: Sky Sports