Грем ПОТТЕР: «Було напружено, але хлопці зіграли фантастично»

Наставник «Челсі» – про перемогу над дортмундською «Боруссією»

Головний тренер лондонського «Челсі» Грем Поттер поділився емоціями від перемоги підопічних над «Боруссією» з Дортмунда (2:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, яка дозволила їм відіграти поразку 0:1 у першій грі та пробитися до чвертьфіналу.

«Наприкінці багато емоцій, було напружено, але хлопці зіграли фантастично. Я радий, що вони здобули перемогу, і всім тут зараз здорово.

Серія пенальті? Виконання пенальті не для мене, тому я благоговію перед кожним, хто бере участь у цьому. У роздягальні було фантастичне відчуття. Ми пережили важкий період, і цей турнір дуже багато важить для нас. Ми хотіли прогресувати і потрапити до вісімки найкращих, і це дає нам настрій на декілька тижнів.

Було важливо, щоб ми чинили тиск на суперника і отримали підтримку з боку вболівальників. Це нелегко було зробити, бо протистояла нам топ-команда, яка грає впевнено. Дякую гравцям, вони віддали все заради перемоги», - заявив Поттер.