БРАЖКО: «Мене не було у списках на пенальті. Але я сказав, що заб'ю»

Хавбек «Зорі» прокоментував переможний матч УПЛ проти «Ворскли»

Хавбек луганської «Зорі» Володимир Бражко прокоментував переможний матч 16-го туру УПЛ проти «Ворскли» (3:2), в якому він забив вирішальний пенальті на 90+4 хвилині:

«Ми грали добре. Я думаю, ми були сильнішими за суперника. Вважаю, ми заслужили на цю перемогу. Усі виклалися на 100%. Працювали на зборах та поза зборами. Були однією командою. Я вважаю, що перемога заслужена.

Невдалий старт матчу? У перші 15 хвилин ми не були сконцентровані. Гра нам вдавалася, і я був певен, що ми переможемо.

Пенальті на останніх хвилинах? Мене не було у списках на пенальті, але сказав Булеці, що я впевнений і заб'ю гол. Взяв м'яч, сказав: добре. І забив, ми перемогли, все гаразд. Не нервував взагалі, бив пенальті холоднокровно.

Це важлива перемога. Завжди перемагати приємно. Але на останніх хвилинах набагато приємніше».

Микола Степанюк Джерело: ФК Зоря Луганськ