Політехніка-Галичина обіграла Запоріжжя

Львів'яни здобули комфортну перемогу

Зіграно перший матч суботи, 4 березня, в іграх бабла баскетбольної Суперліги України, що проходять в Івано-Франківську.

Львівська «Політехніка-Галичина» з'ясувала стосунки із «Запоріжжям» та здобула перемогу з рахунком 84:68.

Переломом у грі можна назвати другу 10-хвилинку, яку «політехники» виграли з перевагою у 16 очок (27:11). Вдалася їм і заключна чверть (26:18), де вони остаточно розвинули своє домінування над колективом із Запоріжжя.

«Запоріжжя» - «Політехніка-Галичина» - 68:84 (21:18, 11:27, 18:13, 18:26)

«Запоріжжя»: Тельчаров 20 + 6 передач + 3 перехоплень, Буц 20 + 9 підбирань, Морозов 19 + 6 підбирань + 4 передачі, Ледньов 5 + 5 перехоплень, Биков 4 - 6 втрат - старт, Бер 0 - 3 втрати, Кліманов 0, Компанієць 0, Покоєнко 0

«Політехніка-Галичина»: Бережний 18 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шота, Горобченко 17 + 5 передач + 5 перехоплень - 4 втрати, Ожегов 16 + 8 підбирань - 4 втрати, Федчук 11 + 4 передачі, Станішевський 3 + 5 підбирання - старт, Тищенко 17 + 9 підбирань + 4 передачі, Крамар 2, Бартоломеєв 0, Путько 0