ХАВІ: «У нас немає виправдань»

Іспанський тренер розкритикував підопічних

Головний тренер «Барселони» Хаві поділився емоціями від поразки команди від «Альмерії» (0:1) у матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії. Наставник «блауграни» був у нестямі від люті.

«Ми зазнали невдачі, і ми не маємо виправдань. У першому таймі нам не вистачало пристрасті. У нас не було ані інтенсивності, ані бажання перемагати - ось що мене найбільше турбує. Вибачаємось перед уболівальниками. Ми втратили чудову нагоду. Ми не виграємо Ла Лігу три роки. Я цього не розумію. Ми не заслуговували на перемогу і повинні взяти на себе відповідальність.

Після перерви ми намагалися зробити все можливе, але цього було замало, та й було запізно. Перший тайм - наша найгірша гра у сезоні. Це моя відповідальність. На щастя, у нас є подушка безпеки у вигляді очкового відриву», - заявив Хаві.

«Барселона» займає 1-е місце в таблиці Ла Ліги, маючи 59 очок. Друге місце посідає «Реал» Мадрид, у якого 52 пункти.

Юрій Остроумов Джерело: ФК Барселона