Герой Шахтаря. Трубін потрапив до команди тижня ЛЄ за версією WhoScored

Український голкіпер відіграв ключову роль у перемозі донецького клубу над «Ренном»

У четвер, 23 лютого, відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між «Ренном» і «Шахтарем».

Перший поєдинок завершився перемогою українського клубу (2:1), однак у Франції «гірники» програли 1:0 в основний час, гра перейшла в екстра-тайм, де донецька команда пропустила ще один м'яч і лише наприкінці екстра-тайму змогла зрівняти рахунок завдяки автоголу захисника «Ренна». Поєдинок перейшов у серію пенальті, де головним героєм «Шахтаря» став Анатолій Трубін, який взяв 3 пенальті та дозволив своїй команді вийти до 1/8 фіналу ЛЄ.

Після закінчення зустрічі статистичний портал WhoScored виставив Трубіну оцінку в 8,9 балів.

Це дозволило українському голкіперу увійти до символічної збірної тижня у Лізі Європи.

У 1/8 фіналу ЛЄ «Шахтар» зустрінеться з «Феєнордом» із Нідерландів.

Данііл Агарков Джерело: WhoScored