Фора в два м'ячі. Наполі здобув комфортну перемогу над Айнтрахтом

Голи у матчі 1/8 фіналу ЛЧ забили Віктор Осімхен та Джованні Ді Лоренцо

У вівторок, 21 лютого, у Франкфурті відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Німецький «Айнтрахт» вдома з рахунком 0:2 програв італійському «Наполі», лідеру Серії A.

У першому таймі неаполітанці довели до голу свою перевагу над Айнтрахтом» (1:0), відзначився Віктор Осімхен. Перед цим Хвіча Кварацхелія не реалізував пенальті.

На початку другого тайму «Айнтрахт» залишився у меншості після вилучення Рандаля Коло-Муані.

На 65-й хвилині Джованні Ді Лоренцо подвоїв перевагу гостей. Витончений асист п'ятою йому віддав Хвіча Кварацхелія.

Перед домашнім матчем у відповідь, який відбудеться 15 березня, команда з Неаполя отримала комфортну фору в 2 м'ячі.