Ерлінг ХОЛАНД: «Пройшло 20 хвилин відтоді, як я востаннє забивав»

Ерлінг хоче забивати ще більше

Голеадор «Манчестер Сіті» Ерлінг Холанд прокоментував перемогу «містян» над «Арсеналом» (3:1) у перенесеному матчі 12-го туру АПЛ.

«Сіті» - «ми», а не я. Ми - чемпіони, так що ви можете сказати, так [це був чемпіонський матч].

У перерві Пеп зробив невеликі коригування - зрештою, ми маємо гравці високого рівня, і ми повинні вичавлювати з кожного гравця все [на що він здатний], і сьогодні ми зробили це. Нам потрібно частіше грати таким чином, і це те, що ми зробили сьогодні - я пишаюся кожним із хлопців і дуже щасливий бути тут.

Ми всі згодні з тим, що «Арсенал» був найкращою командою цього сезону, тому грати проти них на виїзді непросто, але ми провели приголомшливу гру і набрали три справді важливі очки. Ми знову у гонці», - сказав норвежець.

Про припинення гольової посухи: «Пройшло 20 хвилин відтоді, як я востаннє забивав, так що я маю продовжувати працювати!», - додав Холанд, який забив цього сезону АПЛ 26 голів у 22 матчах.