Брага по пенальті вибила Бенфіку в чвертьфіналі Кубка Португалії

В іншому чвертьфінальному матчі з овертаймом було забито аж 7 м'ячів

9 лютого відбулися два матчі 1/4 фіналу Кубка Португалії.

«Брага» по пенальті у вкрай напруженому матчі вибила «Бенфіку» з турніру (1:1, пен. 5:4). У орлів на початку матчу асист на Гонсало Гедеша віддав екс-гравець «Шахтаря» Давід Нерес. Із 30-ї хвилини «Бенфіка» грала у меншості.

В іншому чвертьфінальному матчі було забито аж 7 м'ячів, і далі пройшов «Насьонал» (перемога 5:2 над «Каса Піа» з трьома голами в овертаймі та двома вилученнями у господарів).

Таким чином, за вихід у фінал між собою поборються «Брага» та «Насьонал». В іншому півфіналі зустрінуться «Порту» та «Фамалікау». Команди зіграють двічі: наприкінці квітня та на початку травня.

Кубок Португалії

1/4 фіналу, 8 лютого

Каса Піа - Насьонал - 2:5 (д.ч.) (відеоогляд)

Голи: Коста Пінту, 53, Рафаел Мартінш, 80 - Естевеш, 44, 46, Данилович, 94 (пен), Бруну Гомеш, 105+3 (пен), Густаво Сілва, 108.

Вилучення: Нунеш, 17, Фернандеш, 92 (Каса Піа)

Брага - Бенфіка - 1:1 (пен. 5:4) (відеоогляд)

Голи: Аль-Мусраті, 36 - Гонсалу Гедеш, 15

Вилучення: Александер Ба, 30, Морату, 120 (Бенфіка)