Перша ракетка України Калініна впевнено стартувала на Australian Open 2023

Ангеліна у двох сетах обіграла Коко Вандевей

Перша ракетка України Ангеліна Калініна (WTA 39) у першому раунді Australian Open 2023 розгромила Коко Вандевей (США, WTA 139) у двох сетах за 1 годину та 15 хвилин.

Australian Open 2023. 1/64 фіналу

Коко Вандевей (США) - Ангеліна Калініна (Україна) - 3:6, 1:6

Зазначимо, що за матч Ангеліна віддала лише одну подачу. У першій партії Ангеліна першою зробила брейк у п'ятому геймі, але одразу віддала свою подачу. Проте з рахунку 3:3 українка виграла всі 3 гейми, що залишилися, двічі перервавши подачу суперниці.

Другий сет був чистою формальністю. Ангеліна повністю контролювала хід поєдинку, а 31-річна Вандевей щоразу помилялася і не встигала за темпом гри Ангеліни. Як підсумок - розгром 6:1 і впевнено перемога першої ракетки України.

У наступному раунді АО Калініна зустрінеться з Петрою Квітовою (Чехія, WTA 15).