Френк ЛЕМПАРД: «Пристрасть Евертона не підлягає сумніву»

Наставник «ірисок» – щодо поразки від «Саутгемптона»

Головний тренер «Евертона» Френк Лемпард поділився емоціями від поразки підопічних у матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги із «Саутгемптоном» (1:2).

«Наша пристрасть не підлягає сумніву. Це була важка гра, бо дві команди боролися за очки, перебуваючи не там, де б хотіли бути. Ми мали свої шанси, але ми ними не скористалися. Це невдалий день. Ми маємо взяти на себе відповідальність, насамперед я сам. Ми маємо робити краще.

У першому таймі ми були у порядку. Ми грали досить прямолінійно і мали уявлення про те, що ми хотіли зробити. Я сказав гравцям: «Це не величезна тактична гра, нам просто потрібно згуртуватися і докласти зусиль». Тутешні фанати ставляться до цього з розумінням. Гол після перерви змінив хід гри», - заявив Лемпард.

«Евертон» у таблиці АПЛ займає 19-е місце з 15 очками. «Саутгемптон» має 20-ту позицію і також 15 пунктів.

Юрій Остроумов Джерело: BBC
По темі:

Футбол | 11 травня 2024, 08:01 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)