Массіміліано АЛЛЕГРІ: «Не треба впадати у депресію. Це лише поразка»

Коуч «Ювентуса» – про болючу поразку від «Наполі»

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував поразку туринців у матчі проти «Наполі» (1:5).

«Передусім, ми маємо привітати «Наполі» з їхньою перемогою. Ми сіли надто глибоко у перші 20 хвилин, а потім пропустили другий гол, коли намагалися відігратися. У нас були моменти та відчуття, що ми могли забити, але це футбол, і щоразу, коли футболісти «Наполі» завдавали удару, він був результативним. Попереду довгий шлях та багато очок, тому ми маємо працювати та дивитися вперед. Це була заслужена поразка. Іноді успіх на вашому боці, а іноді ні. Ми намагалися переламати ситуацію до перерви, але «Наполі» на цю перемогу повністю заслужив.

Ця поразка не означає, що ми маємо опустити голову. Ми раніше здобули вісім перемог поспіль і маємо повернутися на переможний шлях у Серії А та Кубку Італії. В останніх матчах «Ювентус», як правило, забивав переможні голи у завершальні відрізки, тож не було жодних ознак того, що футболісти мають фізичну втому. Не треба впадати у депресію. Це лише поразка, і ми йдемо далі».

Олександр Тішура Джерело: Football Italia