Карло АНЧЕЛОТТІ: «Це був вечір страждань, але ми у фіналі»

Італійський тренер – про перемогу «Реала» над «Валенсією»

Головний тренер мадридського «Реалу» Карло Анчелотті дав оцінку грі 1/2 фіналу Кубка Іспанії, в якій його підопічні в серії пенальті обіграли «Валенсію» - 1:1, пенальті 4-3.

«Довелося тяжко, це був вечір страждань. Після їхнього голу все ускладнилося. Але відмінність цього клубу: «До кінця, вперед, «Реал»!» Ми у фіналі, і лише той, хто туди потрапляє, може перемогти.

У першому таймі ми контролювали гру. Але у другому знизили рівень. Ми насилу створювали моменти, у додатковий час змогли додати. Вочевидь, що ми не показали свій найкращий рівень, але досягли результату. Нам трохи забракло свіжості, ми лише нещодавно повернулися після перерви, треба попрацювати. Команда не розвалилася, це мені дуже подобається», - зізнався Анчелотті.