ВІДЕО. Додала інтересу. У Нідерландах дівчина вибігла голою на поле

Щоправда, клуб «Вербурх» не оцінив такої підтримки

Нідерландський футбольний клуб «Вербурх» звинуватив свою фанатку, яка під час гри вибігла на футбольне поле у повністю оголеному вигляді, у поразці команди у матчі з «Капелле» (2:4).

Як йдеться у повідомленні «Вербурха», після вистави, яку в середині першого тайму влаштувала дівчина, футболісти так і не змогли повернутися до думок до гри, і саме з цієї причини пропустили чотири м'ячі:

«Коли настала 25 хвилина матчу, раптово на поле вибігла гола фанатка «Вербурха», щоб показати свою підтримку (та інтимні місця) футболістам та вболівальникам.

Результати виявилися плачевними: задивившись на виставу цієї хтивої дами, ми були покарані, і перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь суперника. Поки футболісти збиралися з думками та усвідомлювали те, що сталося, у другому таймі команда пропустила ще тричі», - йдеться у повідомленні «Вербурха» на сторінці клубу у соціальній мережі Instagram.

Данііл Агарков Джерело: Instagram
По темі:

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів