Час до України? В ОАЕ зажадали відставки Реброва з посади тренера Аль-Айна

Усьому виною нічия у першому чвертьфінальному матчі Кубка ліги

У понеділок, 12 грудня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ між «Аль-Айном», який тренує українець Сергій Ребров, та ФК «Аль-Вахда». Гра завершилася нічиєю з рахунком 0:0.

Український легіонер «Аль-Айну» Андрій Ярмоленко вийшов із перших хвилин, але був замінений на 76 хвилині зустрічі. Результативними діями не відзначився.

Після матчу спортивний журналіст Мохаммед Хамад емоційно висловився про гру «Аль-Айна» і закликав клуб терміново посилюватися легіонерами та новим тренером:

«Футбольна команда має посилитися щонайменше трьома легіонерами, на яких будуватиметься гра команди, та тренером.

«При всій повазі до тренерського штабу клубу, але те, що ми побачили, було технічним фарсом у повному розумінні цього слова. Неймовірно, що клуб такого масштабу, як Аль-Айн, не може правильно розпоряджатися м'ячем і діє настільки хаотично!».

Раніше повідомлялося, що УАФ готова запропонувати Реброву 7-річний контракт у збірній України.