Нідерланди – Еквадор – 1:1. Третій гол Валенсії на ЧС. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу 2-го туру ЧС-2022 з футболу

У п'ятницю, 25 листопада, відбувається матч 2-го туру ЧС-2022 з футболу між збірними Нідерландів та Еквадору у Досі на стадіоні на стадіоні «Халіфа Інтернешнл».

Нідерланди та Еквадор потрапили до групи А. Також разом із ними у цьому квартеті грають Сенегал та Катар. У першому турі Нідерланди обіграли Сенегал з рахунком 2:0, а Еквадор з таким самим рахунком завдав поразки Катару. Зазначимо, перший матч другого туру в цій групі вже завершився - Сенегал виграв у Катару.

Sport.ua проводить текстову та відео трансляцію поєдинку Нідерланди - Еквадор.

На 6-й хвилині форвард ПСВ Коді Гакпо вивів Нідерланди вперед. Кайседо віддав невдалу передачу перед своїм штрафним, і після скидки Классена Гакпо потужним ударом влучив у кут і забив. Еквадору таки вдалося зробити рахунок 1:1 - на 49-й хвилині матчу форвард «Фенербахче» Еннер Валенсія забив гол.