Політехніка-Галичина зі Львова програла у своєму першому матчі сезону

Прикарпаття-Говерла з Івано-Франківська здобула 3-тю перемогу в 5 матчах

Політехніка-Галичина зі Львова зазнала поразки в своєму першому матчі сезону, програвши на домашньому майданчику Прикарпаття-Говерлі з Івано-Франківська.

Гості лідирували протягом всього матчу, не дозволивши львівьянами жодного разу вийти вперед. Ключовою в цьому матчі стала друга чверть, яку Говерла виграла з рахунком 28:9. У другій половині, зокрема в четвертій чверті, господарі змогли скоротити відставання до 4 балів, але команда з Івано-Франківська швидко знову відкинула суперника на двозначну дистанцію та виграла матч із рахунком 82:73.

Максимальна перевага підопічних Євгена Мурзіна в цьому матчі сягала 23 очок, гості реалізували 8 з 18 триочкових (44%) та 63% двоочкових атак. Львів'яни набрали 21 очко після 25 втрат суперника, але кидкові показники (40% атак з гри) не дозволили господарям зачепитись за перемогу.

Говерла здобула свою третю перемогу в п'ятому матчі сезону, а Політехніка програла в своїй стартовій грі чемпіонату. Політехніка 20 листопада у Львові зіграє перенесений матч проти Старого Луцька, а Говерла 29 листопада у столиці протистоятиме Київ-Баскету.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

16 листопада. Львів, ПС Галичина

Політехніка-Галичина (Львів) - Прикарпаття-Говерла (Івано-Франківськ) - 73:82 (17:19, 9:28, 24:17, 23:18)

Політехніка: Полюляк 12 + 7 передач + 3 перехоплення, Тіщенко 8, Федчук 7 + 5 передач + 4 підбирання + 4 перехоплення, Бережний 4, Крамар 0 - старт, Горобченко 22 + 5 перехоплень + 3 передачі - 6 втрат, Бартоломеєв 11 + 4 підбирання, Кич 5, Станішевський 4 + 5 підбирань.

Говерла: Старцев 23 + підбирання - 3 втрати, Чугунов 7 + 4 підбирання + 3 передачі - 4 втрати, Дроздов 6, Тимофійчук 5 - 4 втрати, Гуменюк 2 + 5 підбирань + 2 блок-шота - старт, Водолазський 19 + 2 блок-шота - 4 втрати, Ожегов 13 + 4 підбирання, Лонюк 6, Гаврилов 1, Аврахов 0, Стецюра 0, Лесик 0.