За участю Зінченка, який повернувся. Арсенал у гостях обіграв Челсі

Команда Мікеля Артети на виїзді обіграла підопічних Грема Поттера

У неділю, 6 листопада, у матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги відбулося лондонське дербі - у гості до «Челсі» завітав «Арсенал».

У основному складі «канонірів» вперше з 1 жовтня з'явився український захисник Олександр Зінченко. Він повноцінно відновився після травми і, як виявилося, допоміг своїй команді здобути перемогу над принциповим суперником. Відіграв Зінченко 78 хвилин, після чого поступився місцем на полі Тірні.

Результат зустрічі двох лондонських клубів вирішив єдиний гол. Його автором на 63-й хвилині став захисник «Арсеналу» Габріел. Сака виконав подачу з кутового - бразилець перед воротами «Челсі» виявився найспритнішим за всіх.

1:0 - «Арсенал» з Олександром Зінченком, який повернувся до ладу, здобув 11 перемогу у чемпіонаті та з 34 очками посідає 1 місце у турнірній таблиці. Другим іде «Манчестер Сіті», який має 32 пункти. У «Челсі» 7 позиція та 21 очко.