Евертон – Ман Юнайтед – 1:2. 700-й м'яч Роналду. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд поєдинку 10-го туру Англійської Прем'єр-ліги

9 жовтня о 21:00 у матчі 10-го туру Англійської Прем'єр-ліги Евертон вдома програв Ман Юнайтед (1:2).

Український захисник Віталій Миколенко вийшов в основі у господарів поля та провів на полі весь матч.

Переможний гол для гостей забив португальський форвард Кріштіану Роналду, який вийшов на поле на 29-й хвилині замість Антоні Марсьяля. Відзначившись на 44-й хвилині, CR7 зробив рахунок 2:1 на користь манкуніанців.

Кріштіану перетнув ювілейну позначку за кількістю голів у клубній кар'єрі. Це 700-й гол Роналду в клубній кар'єрі. Він провів 450 м'ячів за «Реал», 144 за «Ман Юнайтед», 101 за «Ювентус» та 5 за «Спортінг».

«МЮ» набрав 15 очок і увійшов до топ-5 АПЛ. «Евертон» має 10 очок і займає 12-ту позицію.