Лунін пропустив шедевр. Реал не обіграв Осасуну, Бензема не забив пенальті

У вечірньому матчі 7-го туру Ла Ліги зафіксовано нічию з рахунком 1:1

У матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії «Реал» зіграв внічию з «Осасуною» з рахунком 1:1.

Український голкіпер Андрій Лунін провів на полі весь матч, оскільки його конкурент Тібо Куртуа зазнав травми.

Мадридці забили наприкінці першого тайму, коли Вінісіус Жуніор зі штрафного закрутив м'яч у дальній кут воріт.

Однак одразу після перерви гості зрівняли рахунок. Форвард Кіке Гарсія гарним ударом головою перекинув м'яч через Луніна у дальній верхній кут воріт.

За 10 хвилин до кінця матчу форвард «Реала» Карім Бензема заробив пенальті, проте не зумів реалізувати удар з точки. М'яч влучив у поперечину. Також гол Бензема був скасований VAR на 81-й хвилині через мінімальний офсайд.

«Реал» втратив перші очки в сезоні. У мадридців та «Барселони» тепер по 19 очок із 21 можливого.