ВІДЕО. Дебютний гол Макаренка за Фехервар. Святкування у стилі Роналду

Українець допоміг своїй команді вийти до наступного раунду кубка Угорщини

Учора, 18 вересня, відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Угорщини з футболу. «Керюлеті» зустрівся з «Фехерваром», за якого грають одразу 3 українці, у тому числі й Євген Макаренко. «Фехервар» грає у вищому дивізіоні в Угорщині, а їхні суперники - у третій лізі. Результат 5:2 на користь команди Євгена не став дивовижним.

Кубок Угорщини. 1/32 фіналу

«Керюлеті» - «Фехервар» - 2:5

Голи: Слізард, 2, Елек, 56 - Кодро, 43, Стопіра, 59, Гейстер, 63, Бумба, 71, Макаренко, 88

На 88-й хвилині зустрічі український півзахисник Євген Макаренко забив 5-й гол команди, а потім відсвяткував взяття воріт у стилі Роналду. Зазначимо, що цей гол став дебютним для Євгена в угорському клубі.

У цьому поєдинку також зіграли українці Богдан Лєднєв, якого замінили одразу після перерви, та Артем Шабанов (покинув поле на 60-й хвилині). А ось Макаренко навпаки - починав на лаві запасних, а увійшов у гру вже наприкінці матчу.

Данііл Агарков Джерело: YouTube