Драма на фініші! Бразилія виграла ЧС з socca, взявши гору над Казахстаном

Вирішальний гол був забитий на 39-й хвилині, а потім ще один – у порожні ворота

Збірна Бразилії виграла чемпіонат світу 2022 з socca, у драматичному фіналі вирвавши перемогу в команди Казахстану (3:0) на останніх хвилинах матчу.

Вирішальний гол був забитий бразильцями на 39-й хвилині, а потім ще два - у порожні ворота, коли суперник замінив воротаря на польового гравця.

Чемпіонат світу 2022 завершився в угорському Будапешті. Збірна Польщі взяла гору над командою Німеччини (3:1) у матчі за бронзу.

Нагадаємо, днем раніше збірна України програла у чвертьфіналі команді Німеччини (3:8).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!