Нестримні. Хет-трик Сона допоміг Тоттенхему знищити Лестер

«Шпори» продовжують гонитву за «Манчестер Сіті» та «Арсеналом»

Команда Антоніо Конте у рідних стінах здобула велику перемогу з рахунком 6:2 над «Лестером» у 8-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Героєм поєдинку став нападник Сон Хин Мін. Він за рахунку 3:2 на користь лондонців оформив хет-трик за 16 хвилин, забивши перший гол на 73-й хвилині матчу.

Перемігши, «Тоттенхем» піднявся на 2 місце у таблиці АПЛ, маючи 17 очок. Стільки ж і у «Манчестер Сіті». Втім, прихованим лідером чемпіонату Англії залишається «Арсенал» - він має 15 пунктів при одній грі в запасі.

Нагадаємо, у стартовій грі 8-го туру АПЛ «Манчестер Сіті» на виїзді розгромив «Вулвз» - 3:0.

Чемпіонат Англії. 8-й тур

«Тоттенхем» - «Лестер» - 6:2

Голи: Тілеманс, 6 пенальті (0:1). Кейн, 8 (1:1). Даєр, 21 (2:1). Меддісон, 41 (2:2). Бентанкур, 47 (3:2). Сон Хин Мін, 73 (4:2). Сон Хин Мін, 84 (5:2). Сон Хин Мін, 87 (6:2).

«Ньюкасл» - «Борнмут» - 1:1

Голи: Біллінг, 62 (0:1). Ісак, 67 пенальті (1:1).